Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar fırsatları

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Gizlilik Politikası

Moda

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar

Tiendeo ile artık markaların katalog veya broşürlerine bakmak için kalkıp mağazaya kadar gitmenize gerek yok!

Bu bölümde Mango, Zara, Bershka gibi dünyaca ünlü markaların yanında Koton, İpekyol, Mavi Jeans gibi yerli popüler markaların da son yayınlanan katalog ve broşürlerini bulabilecek, evde sakin bir şekilde oturup kahvenizi yudumlarken, modadaki son trendlere bakabileceksiniz. Aynı zamanda yılın belli dönemlerinde olan süper indirim fırsatlarını online olarak görüp istediğiniz markanın en gücel indirimlerini yakalama şansı bulabileceksiniz.

Tiendeo’da, hiç bir indirim, fırsat ya da kampanyayı kaçırmamanız için günlük haftalık ve aylık fırsatları en güncel şekilde yüklüyor ve sizi haberdar ediyoruz. Ayrıca ayakkabı, hamile giyim, çocuk giyim, abiye modelleri, gelinlik ve sweatshirt gibi temalar ile vakit kaybetmeden ihtiyacınız olan ürünleri incelemenize yardımcı oluyoruz.

 

Kendi tarzınızı yaratın

Bu kategori, moda ile ilgilenen herkes için yardımcı bir kaynak. Kıyafet alışverişine çıkmadan önce çeşitli markalara göz atabilir, modadaki trendlerini inceleyebilir, kendi kombinasyonunuzu yaratıp, alışveriş listenizi hazırlayarak ne istediğinizi bilir şekilde mağazaları dolaşabilirsiniz.

Tüm fırsat ve indirimlerden haberdar olmak için Tiendeo’ya ücretsiz olarak şimdi üye olun!

    Tiendeo'yu takip et

    Tiendeo uygulamasını indir

    © 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

    Yasal Uyarı