şehriniz içinde Kafe ve Restoranlar bulun

Kafe ve Restoranlar

Tiendeo’da tüm favori restoranlarınızın indirim kuponları var

Restoranlar kategorisinde, tüm sevdiğiniz restoranlara ait indirim, fırsat ve kuponları bulabilirsiniz. Mcdonalds, Burger King gibi hamburger menüleriyle ünlü restoranlarla beraber ve KFC, Dominos Pizza gibi fast food restoranları bu bölümde ağırlıktadır.

Size en yakın Dominos nerede öğrenmek ya da Pizza Hut’ın en güncel kuponlarından faydanlanmak isterseniz tam aradığınız yerdesiniz. Rekabetçi fast food restoranlarının cazip promosyonları artık bir tık uzağınızda. Üstelik tüm bu fırsatlardan yerinizden kalkmadan yararlanabilir, yemek siparişinizi en hesaplı şekilde verebilirsiniz.

Dominos’un ‘1 büyük boy pizza alana, 1 büyük boy pizza bedava’ ya da Burger King’in ‘Cinemaximum biletli Sinema Menüsü’nü artık siz de kaçırmayacaksınız! Tek yapmanız gereken Tiendeo’ya ücretsiz üye olup, istediğiniz restoranlar için bildirim oluşturmak. Şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Restoranlar

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.