Favoriler

Kozmetik indirim ve katalog

Favoriler

Şehrinizdeki ve çevresindeki Kozmetik

Daha fazla fırsat göster

Kozmetik

kozmetik-güzellikBu kategoride, kozmetik mağazalarının, kuaför ve güzellik merkezlerinin indirimlerlerini takip edebileceğiniz gibi, kozmetik ve parfüm markalarının katalog ve broşürlerini de oturduğunuz yerden inceleyebileceksiniz.

Bazılarımız yıllarca parfümümüzü, kuaförümüzü ve gittiğimiz güzellik merkezini değiştirmeyiz. Bulunduğunuz yerden kullandığımız parfümün hangi mağazada ne kadar indirime girdiğinizi öğrenmek harika olmaz mıydı? Güzellik merkezindeki bu haftaya özel manikür ve pedikür kampanyasından ilk siz haberdar olsaydınız peki? Ne büyük mutluluk değil mi?

Bu bölümde Avon, Watsons, Tekin Acar ve YKM gibi büyük markaların kozmetik ve güzellik kataloglarını bulabilecek, Armani, Bvlgari, Gucci, Yves Saint Laurent gibi markaların parfüm ve makyaj ürünlerini inceleyebileceksiniz.

En son trendleri en iyi fiyatlarla alın

Kahvenizi yudumlarken alışveriş listenizi hazırlayabilecek, istediğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla alma fırsatına sahip olabileceksiniz. Tiendeo’ya üye olarak düzenli olarak güncellenen katalog ve broşürlerimizden haberdar olabilir, mağaza adres ve çalışma saatlerini öğrenebilir ve markaların güncel ve sezon indirimlerini yakalayabilirsiniz.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel şehriniz fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy