Favoriler

Süpermarket - Şehrinizdeki Katalog indirim ve broşür

Favoriler

Şehrinizdeki ve çevresindeki Süpermarketler

Daha fazla fırsat göster

Süpermarket

Marketler

Tiendeo ile artık market ve mağazalardaki hiç bir fırsatı kaçırmayın!

Marketler bölümünde şehrinizdeki en popüler mağaza ve marketleri bulabilir, düzenli olarak güncellenen katalog ve broşürleri inceleyebilirsiniz. Haftanın ve ayın en iyi fırsatlarından bu bölüm sayesinde haberdar olacak, gıda ve ev temizliği gibi kategorilere ait öne çıkan ürünleri takip edebileceksiniz.

Tiendeo’da Carrefour, Migros veya Dia gibi sadece büyük uluslararası hipermarket zincirlerini değil; Kiler, Şok veya Çağdaş Market gibi yerel marketleri de bulabilirsiniz.

Şimdi tasarruf vakti!

Marketler günlük, haftalık ya da aylık yeni fırsatlar yayınladıkça bunlardan haberdar olmak ve yararlanmak istemez misiniz? ‘2 al bir öde’, ‘ 1 alana 1 bedava’ veya ‘1 alana ikincisi %50’ kampanyalarını, indirim kuponlarını ve ödülleri yakalayın! Size en yakın marketlerdeki ve favori mağazalarınızdaki indirimleri ilk sizin öğrenebilmeniz için çalışıyoruz. Tiendeo ile ne kadar kolay bir şekilde tasarruf ettiğinize şaşıracaksınız.

Bunun için yapacağınız şey çok basit: Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olun, favori kategorilerinizi, mağazalarınızı ve markalarınızı belirleyin, yeni fırsat, katalog ve broşürler oldukça sizi hemen haberdar edelim.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel şehriniz fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy