Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Yapı Market, Oto ve Bahçe fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Privacy Policy

Yapı market

Yapı Market, Oto ve Bahçe

Bu bölümde, bahçe ürünleri ve oto aksesuarları satan mağazaların ve yapı marketlerin tüm katalog, broşür ve fırsatlarını sizin için biraraya getirdik. Klima ve kombi gibi elektrikli aletleri, barbekü, bahçe salıncağı ve diğer bahçe aksesuarlarını, takım çantası, tornavida seti ve zımpara gibi hırdavat ve nalburiye ürünlerini, dış cephe boyası, silikon ve yer seramikleri gibi yapı inşaat malzemelerini bu kategori altında bulabilirsiniz.

Tiendeo’da Koçtaş gibi yerli yapı marketleri bulabileceğiniz gibi, Bauhaus ve Baumax gibi dünyaca ünlü markaları da görebilirsiniz.

Bahçe kataloglarında daima bahçenizi güzelleştirmenizde yardımcı olacak bahçe dekorasyonu için ipuçları bulabilirsiniz. Evinizdeki tamiratlarda size yardımcı olacak araç gereçleri, evinizi yenilemede gereken boya ve dolguları inceleyebilir, ihtiyaç listenizi hazırlayabilirsiniz.

 

Yapı Market Katalogları

Genellikle yapı market, oto ve bahçe ürün ve aksesuarları satan marketler katalog ve broşürlerini aylık olarak yüklemekte ve Tiendeo sayfamızda bunlar senkronize olarak görüntülenmektedir. Bunun dışında, sezonlara ait katalog ve insertler de düzenli olarak güncellenir. İstediğiniz yapı marketin fırsat, kampanya ve indirimlerinden haberdar olmak için Tiendeo’ya ücretsiz olarak kaydolun ve bildirimlerinizi oluşturarak avantajları hemen yakalayın.

    Diğer Yapı Market, Oto ve Bahçe fırsatları