Saatler AnkaMall

Her gün: 10:00 - 22:00

Nasıl gidilir?

Saatler AnkaMall

Her gün: 10:00 - 22:00

Nasıl gidilir?

AnkaMall alışveriş merkezi

Adı altında topladığı bir çok seçkin yerel ve dünya markasıyla 300’ü aşkın Ankamall mağazaları ve hizmetleri her gün binlerce ziyaretçisiyle buluşuyor. Keyifli bir gün geçirmek için Ankamall sinema salonlarına göz atabilir, çocuk oyun alanları ve kafelerinden yararlanabilirsiniz.

Mağazalar AnkaMall

AnkaMall

2006 yılında yeni adıyla yaptığı ikinci açılışıyla ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Ankara’nın popüler AVM’lerinden Ankamall mağazalar açısından da zenginliği ile ziyaretçilerini her anlamda memnun etmeyi başarmaktadır.


Gerçekleştirdiği aktivitelerin yanı sıra bünyesinde bulundurduğu Ankamall sinema ile sinemaseverlerin de keyifli zaman geçirmesini sağlayan alışveriş merkezinde, Derimod, Boyner, İpekyol, Flo, Zara, Bershka gibi hem yerli hem de yabancı birçok popüler markanın mağazasını bulmak mümkündür.


Bu sayfada Ankamall mağazalarına ait katalog ve broşürlerin yanı sıra indirim ve fırsatları da bulabilir, Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olarak bu avantajlardan düzenli olarak haberdar olabilirsiniz.

AnkaMall Online

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.