Daha fazla fırsat göster

Marmara Forum alışveriş merkezi

İstanbul’un popüler AVM’lerinden olan Marmara Forum’da D&R, Decathlon, Lacoste, Bauhaus gibi birçok farklı kategoride mağazayı bir arada bulabilir, alışverişin yanı sıra bowling ya da sinema gibi eğlence alanlarında farklı bir gün geçirebilirsiniz.

Mağazalar Marmara Forum

Marmara Forum

İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden olan Marmara Forum, açıldığı günden beri ziyaretçilerin yoğun ilgisini toplamaktadır. Gerek yemek katı ile olsun, gerek Teknosa, Bimeks, Flo, Zara, Boyner gibi yerli ve yabancı birçok markanın mağazalarının yanı sıra bowling salonu ile olsun birçok alanda gelenlere bir alışverişten çok daha fazlasını, iyi bir gün geçirmeyi vadediyor. Marmara Forum Sinema ise sadece vizyondaki filmlerden geri kalmamanızı sağlamıyor, aynı zamanda REAL D Cinemaximum ekranlarıyla da sinema deneyiminizi eşsizleştiriyor.


Bu sayfada Marmara Forum mağazalar bilgisinin yanı sıra, bu mağazalara ait online katalog ve broşürleri ve çok özel indirim ve fırsatları bulabilir, Tiendeo’ya ücretsiz üye olarak bu avantajlardan düzenli olarak haberdar olabilirsiniz.