Black Friday 2020 İndirimleri & Katalog

BLACK FRIDAY 2020 NEREDEYSE GELDİ

Black Friday çok yaklaştı ve mağazalar müşterilerine alışverişlerinde çılgın tasarruflar yapabilecekleri en iyi fırsatları hazırlıyorlar. Bu yıl ünlü Black Friday, 27 Kasım'da gerçekleşecek ve teknoloji ürünlerinde büyük indirimlerden moda, aksesuar veya ev eşyalarında en düşük fiyatlara kadar her şey herkese açık. Bu Black Friday'de fırsatları çıktıkları anda yakalamaya hazır olun!

Black Friday için en iyi Tiendeo fırsatları

En iyi Black Friday fırsatlı mağazalar

Logo Koçtaş
Logo Teknosa
Logo FLO
Logo DeFacto
Logo Boyner
Logo A101
Logo BİM
Logo Migros
Logo Şok Market
Logo Metro
Logo Madame Coco
Logo Koton
Logo D&R
Logo Happy Center
Logo CarrefourSA
Logo Gratis
Logo Onur Market
Logo Çağrı Market
Logo Kim Market
Logo Tekzen
Logo Vatan Bilgisayar

BLACK FRIDAY NEDİR?

Black Friday, Amerika'dan çıkmıştır ve her zaman Şükran Günü sonrasındaki Cuma günü gerçekleştirilir. Black Friday kutlaması ilk olarak geçen yüzyılda ortaya çıkmış olsa da popülaritesi 2005 yılından beri katlanarak artmaktadır ve Avrupa'ya yayılarak dünya çapında önde gelen bir ticari etkinliğe dönüşmüştür.

Birçok tüketici mağazaların ve markaların onlara sunduğu çeşitli tekliflerden yararlanmak için bu tarihin gelişini heyecanla beklemektedir. Tüketiciler ihtiyaç duydukları bir ürünü satın alma planı yapıyor, Noel alışverişlerini aradan çıkarmayı amaçlıyor ya da satın almayı bile planlamadıkları yüksek indirimli bir ürünü kapmaya çalışıyor.


BLACK FRIDAY NE ZAMAN?

Bu yıl Black Friday , 27 Kasım'da olacak. Son birkaç yılda, indirimleri ve promosyonları yaklaşık bir hafta öncesinde sunmaya başlamak ve hatta bu etkinliği sonraki hafta sonu da devam ettirmek olağan bir uygulamaya dönüştü; etkinlik aynı zamanda Kara Hafta olarak bilinir oldu. Bu yıl, de COVID-19 nedeniyle, birçok işletme kuyruklardan ve kalabalıklardan kaçınmak için teklifleri daha erken başlatmaya karar verdi.


BLACK FRIDAY 2020'YE KATILAN PERAKENDECİLER

Her geçen yıl daha fazla sayıda perakendeci ve marka bu etkinliğe katılıyor ve inanılmaz indirimler sunuyorlar. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı işletmeler müşterilerine en iyi teklifleri ve promosyonları sunmak istiyorlar. Dolayısıyla, Media Markt, Avfoni, FLO veya Teknosa gibi büyük perakendeciler o gün müşterilerinin yararına fiyatlarını düşürme fırsatını kaçırmayacaklar.

Ayrıca, fırsat ve indirim kampanyalarını şimdiden başlatmış olan bazı perakendeciler var. Tasarruf etmeye başlamak için LC Waikiki, Rossmann veya Toyzz Shop gibi bazı perakendecilerde şu anda harika teklifler bulabilirsiniz.


NE TÜR FIRSATLAR BEKLEYEBİLİRİZ?

Black Friday'in başarısı o kadar fazla ki, Tiendeo'nun şirket içi verilerine göre, her 10 kişiden 9'u bu yıl Black Friday'e katılacak. Dolayısıyla, CarrefourSA, Metro, Koçtaş veya Migros gibi büyük perakendeciler o gün müşterilerinin yararına fiyatlarını düşürme fırsatını kaçırmayacaklar.

. En çok takip edilen promosyonlar arasında moda ve teknoloji indirimleri yer alıyor çünkü örneğin cep telefonu, televizyon veya çamaşır makinesindeki indirimler, ciddi fiyat farkları içeriyor ve bu nedenle ciddi tasarruflar sağlanabiliyor.

Buna ek olarak, bu tarih Noel alışverişine başlamak için de büyük bir fırsat yaratıyor, öyle ki satın almayı planladığınız ürünleri en düşük fiyata alabiliyorsunuz.


TIENDEO'DA BLACK FRIDAY

Tiendeo olarak kullanıcıların Black Friday boyunca biraz tasarruf edebilmelerine yardımcı olabilmek için tüm bu teklifleri bulmalarına destek olmak istiyoruz. Bu nedenle bu tarihlerde yayınladığımız katalog ve kupon sayısı net bir şekilde artış göstermektedir. Örneğin, Meksika'da içerik yayınlanma oranımız, Black Friday'in Meksikalı kardeşi Buen Fin 2019 etkinliği boyunca önceki aylara göre neredeyse %30 arttı.

\nSunduğumuz içeriğin sürekli güncellenmesi, kullanıcıların Tiendeo'ya güvenmelerine ve websitemizi alışverişlerini planlamaları gerektiğinde bir referans olarak almalarına ve Black Friday boyunca en iyi teklifleri görmelerine yardımcı oluyor. Meksika'ya geri dönersek, katalog açılışları Buen Fin 2019 etkinliği sırasında %200 arttı.


BLACK FRIDAY FIRSATLARIYLA PLANLAYIN VE TASARRUF EDİN

En ilginç teklifleri, çıktıkları anda, yakalamak için iyi bir planlama çok önemli. Tiendeo sayesinde, işletmelerin ve markaların o gün başlattığı tüm indirimleri takip edebilir, satın almayı planladığınız farklı ürünler için en düşük fiyatları bulup karşılaştırabilirsiniz.

Teknoloji, ev aletleri, oyuncaklar, mobilya ve çok daha fazla üründe inanılmaz indirimler sizi bekliyor.

Fırsatları kaçırmayın ve en son Black Friday 2020 haberleri için takipte kalın!