Black Friday 2022 İndirimler & Kataloglar

TASARRUF ETMEK IÇIN BLACK FRIDAY'I BEKLEMEYIN!

25 Kasım 2022'de olacak olan bir sonraki Black Friday'i beklerken, Tiendeo'da bulabileceğiniz tüm tekliflerden ve promosyonlardan yararlanın.

Black Friday için en iyi Tiendeo fırsatları

Black Friday için özel fırsat bulunduran mağazalar

Logo BİM
Logo A101
Logo Şok Market
Logo Migros
Logo Happy Center
Logo Kim Market
Logo Metro
Logo Hakmar Express
Logo CarrefourSA
Logo Çağrı Market
Logo Seyhanlar
Logo Arçelik
Logo Onur Market
Logo Gratis
Logo Teknosa
Logo Hakmar
Logo Vatan Bilgisayar
Logo Koçtaş
Logo FLO
Logo Tekzen
Logo Show Market

BLACK FRIDAY NEDİR?

Black Friday, Amerika'dan çıkmıştır ve her zaman Şükran Günü sonrasındaki Cuma günü gerçekleştirilir. Black Friday kutlaması ilk olarak geçen yüzyılda ortaya çıkmış olsa da popülaritesi 2005 yılından beri katlanarak artmaktadır ve Avrupa'ya yayılarak dünya çapında önde gelen bir ticari etkinliğe dönüşmüştür.

Birçok tüketici mağazaların ve markaların onlara sunduğu çeşitli tekliflerden yararlanmak için bu tarihin gelişini heyecanla beklemektedir. Tüketiciler ihtiyaç duydukları bir ürünü satın alma planı yapıyor, Noel alışverişlerini aradan çıkarmayı amaçlıyor ya da satın almayı bile planlamadıkları yüksek indirimli bir ürünü kapmaya çalışıyor.


BLACK FRIDAY NE ZAMAN?

Bu yıl Black Friday , 25 Kasım'da olacak. Son birkaç yılda, indirimleri ve promosyonları yaklaşık bir hafta öncesinde sunmaya başlamak ve hatta bu etkinliği sonraki hafta sonu da devam ettirmek olağan bir uygulamaya dönüştü; etkinlik aynı zamanda Kara Hafta olarak bilinir oldu.


BLACK FRIDAY 2022'YE KATILAN PERAKENDECİLER

Her geçen yıl daha fazla sayıda perakendeci ve marka bu etkinliğe katılıyor ve inanılmaz indirimler sunuyorlar. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı işletmeler müşterilerine en iyi teklifleri ve promosyonları sunmak istiyorlar. Dolayısıyla, DeFacto, Gratis, Çetinkaya, Derimod veya Happy Center gibi büyük perakendeciler o gün müşterilerinin yararına fiyatlarını düşürme fırsatını kaçırmayacaklar.

Ayrıca, fırsat ve indirim kampanyalarını şimdiden başlatmış olan bazı perakendeciler var. Tasarruf etmeye başlamak için Zara, Bershka veya Mango gibi bazı perakendecilerde şu anda harika teklifler bulabilirsiniz.


NE TÜR FIRSATLAR BEKLEYEBİLİRİZ?

Black Friday'in başarısı o kadar fazla ki, Tiendeo'nun şirket içi verilerine göre, her 10 kişiden 9'u bu yıl Black Friday'e katılacak. Dolayısıyla, Oruç Market, Joker veya Miniso gibi büyük perakendeciler o gün müşterilerinin yararına fiyatlarını düşürme fırsatını kaçırmayacaklar.

. En çok takip edilen promosyonlar arasında moda ve teknoloji indirimleri yer alıyor çünkü örneğin cep telefonu, televizyon veya çamaşır makinesindeki indirimler, ciddi fiyat farkları içeriyor ve bu nedenle ciddi tasarruflar sağlanabiliyor.

Buna ek olarak, bu tarih Noel alışverişine başlamak için de büyük bir fırsat yaratıyor, öyle ki satın almayı planladığınız ürünleri en düşük fiyata alabiliyorsunuz.


TIENDEO'DA BLACK FRIDAY

Tiendeo olarak kullanıcıların Black Friday boyunca biraz tasarruf edebilmelerine yardımcı olabilmek için tüm bu teklifleri bulmalarına destek olmak istiyoruz. Bu nedenle bu tarihlerde yayınladığımız katalog ve kupon sayısı net bir şekilde artış göstermektedir. Örneğin, Meksika'da içerik yayınlanma oranımız, Black Friday'in Meksikalı kardeşi Buen Fin 2020 etkinliği boyunca önceki aylara göre neredeyse %30 arttı.

\nSunduğumuz içeriğin sürekli güncellenmesi, kullanıcıların Tiendeo'ya güvenmelerine ve websitemizi alışverişlerini planlamaları gerektiğinde bir referans olarak almalarına ve Black Friday boyunca en iyi teklifleri görmelerine yardımcı oluyor. Meksika'ya geri dönersek, katalog açılışları Buen Fin 2020 etkinliği sırasında %200 arttı.


BLACK FRIDAY FIRSATLARIYLA PLANLAYIN VE TASARRUF EDİN

En ilginç teklifleri, çıktıkları anda, yakalamak için iyi bir planlama çok önemli. Tiendeo sayesinde, işletmelerin ve markaların o gün başlattığı tüm indirimleri takip edebilir, satın almayı planladığınız farklı ürünler için en düşük fiyatları bulup karşılaştırabilirsiniz.

Teknoloji, ev aletleri, oyuncaklar, mobilya ve çok daha fazla üründe inanılmaz indirimler sizi bekliyor.

Fırsatları kaçırmayın ve en son Black Friday 2022 haberleri için takipte kalın!