Black Friday 2019 İndirimleri

BLACK FRIDAY 2019 NEREDEYSE GELDİ

Black Friday çok yaklaştı ve mağazalar müşterilerine alışverişlerinde çılgın tasarruflar yapabilecekleri en iyi fırsatları hazırlıyorlar. Bu yıl ünlü Black Friday, 29 Kasım'da gerçekleşecek ve teknoloji ürünlerinde büyük indirimlerden moda, aksesuar veya ev eşyalarındaüşük fiyatlara kadar her şey herkese açık. Bu Black Friday'de fırsatları çıktıkları anda yakalamaya hazır olun!

Black Friday için en iyi Tiendeo fırsatları

En iyi Black Friday fırsatlı mağazalar

A101
BİM
Metro
Gratis
Migros
Happy Center
ZARA
FLO
DeFacto
Boyner
Onur Market
Çetinkaya
LC Waikiki
Koton
Çağrı Market
Teknosa
Kipa
Tekzen
English Home
Kim Market
Şok Market

BLACK FRIDAY NEDİR?

Black Friday, Amerika'dan çıkmıştır ve her zaman Şükran Günü sonrasındaki Cuma günü gerçekleştirilir. Black Friday kutlaması ilk olarak geçen yüzyılda ortaya çıkmış olsa da popülaritesi 2005 yılından beri katlanarak artmaktadır ve Avrupa'ya yayılarak dünya çapında önde gelen bir ticari etkinliğe dönüşmüştür.

Birçok tüketici mağazaların ve markaların onlara sunduğu çeşitli tekliflerden yararlanmak için bu tarihin gelişini heyecanla beklemektedir. Tüketiciler ihtiyaç duydukları bir ürünü satın alma planı yapıyor, Noel alışverişlerini aradan çıkarmayı amaçlıyor ya da satın almayı bile planlamadıkları yüksek indirimli bir ürünü kapmaya çalışıyor.


NE TÜR FIRSATLAR BEKLEYEBİLİRİZ?

Black Friday'in başarısı o kadar fazla ki, Tiendeo'nun şirket içi verilerine göre, her 10 kişiden 9'u bu yıl Black Friday'e katılacak. Dolayısıyla, Metro, Seyhanlar ve BİM gibi büyük perakendeciler o gün müşterilerinin yararına fiyatlarını düşürme fırsatını kaçırmayacaklar.

En çok takip edilen promosyonlar arasında moda ve teknoloji indirimleri yer alıyor çünkü örneğin cep telefonu, televizyon veya çamaşır makinesindeki indirimler, ciddi fiyat farkları içeriyor ve bu nedenle ciddi tasarruflar sağlanabiliyor.

Buna ek olarak, bu tarih Noel alışverişine başlamak için de büyük bir fırsat yaratıyor, öyle ki satın almayı planladığınız ürünleri en düşük fiyata alabiliyorsunuz.


BLACK FRIDAY FIRSATLARIYLA PLANLAYIN VE TASARRUF EDİN

En ilginç teklifleri, çıktıkları anda, yakalamak için iyi bir planlama çok önemli. Tiendeo sayesinde, işletmelerin ve markaların o gün başlattığı tüm indirimleri takip edebilir, satın almayı planladığınız farklı ürünler için en düşük fiyatları bulup karşılaştırabilirsiniz.

Teknoloji, ev aletleri, oyuncaklar, mobilya ve çok daha fazla üründe inanılmaz indirimler sizi bekliyor.

Fırsatları kaçırmayın ve en son Black Friday 2019 haberleri için takipte kalın!

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir