şehriniz içinde Adidas bulun

Adidas hakkında ilginizi çekebilecekler..

Adidas

Yaklaşık 100 yıl önce Almanya’da ayakkabı üretimi ile hikayesine başlayan Adidas, bugün dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden biridir. Kalite – fiyat dengesi ile her zaman müşterilerini memnun etmeyi başarmış olan marka, bugün Türkiye’de sayısız mağazada satış yapmaktadır.

Adidas ayakkabı üreticisi olmakla beraber, zamanla Adidas mont ve Adidas eşofman gibi tekstil sektöründe de ürünler yapmaya başlamış ve bu konudaki başarısını da kanıtlamıştır. Spor ayakkabı kategorisinde özellikle Adidas krampon en çok tercih edilen üründür.

Marka, ayakkabılarında çeşitli model isimleri kullanarak ürünlerini daha da özellieştirmiştir. Adidas Dragon, Adidas Superstar, Adidas Stan Smith ve Adidas Samoa gibi ürünler isimleriyle markada yer etmiştir. Dahası, Adidas Jeremy Scott gibi ünlü tasarımcılarla da çalışarak Adidas Originals markası altında ürünler tasarlamıştır.

Adidas, www.adidas.com.tr sitesi ile Adidas online alışveriş sitesini de müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Ayrıca, Adidas Outlet mağazalarını açarak, sezon sonu ürünlerinin daha uygun fiyatlara alınmasını sağlamıştır.

Tiendeo ile, Adidas kataloglarına ulaşabilir, oturduğunuz yerden Adidas spor ayakkabı gibi markanın tüm ürünlerini inceleyebilir, Adidas indirim ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Adidas, marka logosu olarak birbirine paralel üç çizgi kullanmaktadır.

Adını, kurucusu Adolf Dassler almıştır.

şehriniz içindeki diğer Spor mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.