Favoriler

Adidas indirim kodu ve katalog

Favoriler

Şehrinizdeki ve çevresindeki Adidas ve diğer Spor fırsatları

Daha fazla fırsat göster

(1)

Adidas hakkında ilginizi çekebilecekler..

Adidas

Yaklaşık 100 yıl önce Almanya’da ayakkabı üretimi ile hikayesine başlayan Adidas, bugün dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden biridir. Kalite – fiyat dengesi ile her zaman müşterilerini memnun etmeyi başarmış olan marka, bugün Türkiye’de sayısız mağazada satış yapmaktadır.

Adidas ayakkabı üreticisi olmakla beraber, zamanla Adidas mont ve Adidas eşofman gibi tekstil sektöründe de ürünler yapmaya başlamış ve bu konudaki başarısını da kanıtlamıştır. Spor ayakkabı kategorisinde özellikle Adidas krampon en çok tercih edilen üründür.

Marka, ayakkabılarında çeşitli model isimleri kullanarak ürünlerini daha da özellieştirmiştir. Adidas Dragon, Adidas Superstar, Adidas Stan Smith ve Adidas Samoa gibi ürünler isimleriyle markada yer etmiştir. Dahası, Adidas Jeremy Scott gibi ünlü tasarımcılarla da çalışarak Adidas Originals markası altında ürünler tasarlamıştır.

Adidas, www.adidas.com.tr sitesi ile Adidas online alışveriş sitesini de müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Ayrıca, Adidas Outlet mağazalarını açarak, sezon sonu ürünlerinin daha uygun fiyatlara alınmasını sağlamıştır.

Tiendeo ile, Adidas kataloglarına ulaşabilir, oturduğunuz yerden Adidas spor ayakkabı gibi markanın tüm ürünlerini inceleyebilir, Adidas indirim ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Adidas, marka logosu olarak birbirine paralel üç çizgi kullanmaktadır.

Adını, kurucusu Adolf Dassler almıştır.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel şehriniz fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy