iPhone 13

7 gün kaldı
Kataloğu aç

Şehrinizdeki Apple fırsatlarını bulun

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Apple fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Teknoloji ve Beyaz Eşya kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Teknoloji ve Beyaz Eşya mağazaları

Apple hakkında ilginizi çekebilecekler..

Apple

1976 yılında Steve Jobs tarafından kurlan Apple, zamanla gelişen teknolojisiyle teknoloji pazarında büyük bir paya sahip olmuştur. Dünyada 14 ülkede 400’e yakın mağazası bulunan firma, ilk olarak bilgisayar üretimi yapmış, OSX yazılımına sahip IMac ve Macbook Pro bilgisayarları ile teknoloji severler tarafından oldukça ilgi görmüştür. Sonrasında müzik piyasasına IPod ile giriş yapmış, bu alanda da yetkinliğini kanıtlamıştır. Son yıllarda akıllı telefon piyasasına IOS yazılımına sahip IPhone ile giriş yapan firma, IPhone 4, Iphone 5 ve son olarak IPhone 6 ile dünyanın en çok kullanılan telefonlarını üretmiştir. 

Bilgisayar taşımaktan hoşlanmayan kullanıcılarını da düşünen firma, IPad adını verdiği Apple tablet ürünlerini üretmiştir. Dahası, Apple App Store ile ürünleri için geliştirdiği ve başka firmalar tarafından Apple için geliştirilen uygulamaları tek bir alanda toplamış, marka kullanıcılarının teknolojisini tam anlamıyla kullanabilmelerini sağlamıştır. Apple Türkiye için Apple Store İstanbul mağazalarını açan firma, Türkiye'deki sevenlerinin de dilediğince ürünlerinden yararlanmalarını sağlamıştır.

Yeni çıkan Apple ürünlerinden haberdar olmak, Apple indirim ve fırsatlarını yakalamak için Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olun, bundan sonra en uygun fiyatlarla Apple bilgisayarApple laptop ya da cep telefonlarına kavuşun!

www.apple.com.tr sitesine sahip marka, müşterilerinin hem ürünlerini incelemesini ve karşılaştırmasını, hem de online olarak alışveriş yapabilmelerini sağlamıştır.

Apple Müşteri Hizmetleri satış sonrası da destek vermeye devam etmektedir. Güler yüzlü hizmet ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Markanın kurucusu Steve Jobs öldükten sonra, yeni CEO Tim Cook olmuştur.

Apple, bir çok sosyal sorumluluk projesinde adından söz ettirmektedir.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı