Diğer Elektronik ve Beyaz Eşya online mağazaları

şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

Elektronik ve Beyaz Eşya için en popüler

Beko hakkında ilginizi çekebilecekler..

Beko

Beko, Vehbi Koç ve Bejenaro tarafından Sütlüce'de kurulmuştur. Kurulduğu zamandan itibaren Türkiye'de sektöründe öncü bir firma olacağının sinyallerini veren marka, bu anlamda kendini sürekli geliştirmiştir. Beko buzdolabıBeko çamaşır makinesi ve Beko bulaşık makinesi başta olmak üzere bir çok beyaz eşya ve Beko ankastre üreten firma, Türkiye'de tüketiciler tarafından en çok tercih edilen markadır. Dahası, Beko televizyon ve Beko klima da en çok rağbet gören kategorileri arasında yer almaktadır.

2001 yılından itibaren Arçelik bünyesine katılan marka, AltusBloomberg ve Leisure gibi markalarla beraber Arçelik markası altında yer almaktadır. Dünyada 100'den fazla ülkede, 15.000'den fazla

Satış sonrası Beko Servis imkanını sunan marka, müşterilerine kullanımlarda doğabilecek herhangi bir sorunu ortadan kaldırmak konusunda hizmet vermektedir.

www.beko.com.tr ile online alışveriş sitesini hizmete sokan marka, müşterilerinin oturdukları yerden alışveriş yapabilmelerine de olanak tanımaktadır.

Beko, yurt dışına kendi markasıyla satış yapan ilk marka olma özelliğine sahiptir.

Marka, Türkiye'de ve dünyada bir çok basketbol organizasyonuna sponsorluk yapmaktadır.

Diğer Elektronik ve Beyaz Eşya online mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.