Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Beymen fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Beymen hakkında ilginizi çekebilecekler..

Beymen

1971 yılında kurulan Beymen, zamanla kendini geliştirerek hazır giyim sektörünün öncülerinden biri olmuştur. 400'den fazla markayı bünyesinde barındıran marka, mağazalarında çoğunlukla Chanel, Dior, Valentino ve Dolce&Gabbana gibi üst segment markaların ürünlerine yer vermektedir. Beymen Blender gibi daha genç ve dinamik ürünlere sahip bir alt markası da olan Beymen, aynı zamanda Beymen Home gibi ev tekstili ve aksesuarlarına da sahiptir.

Beymen, multibrand mağaza anlayışının yanında, kendi markasını da yaratarak, Beymen Club ve Beymen Business gibi mağazalar açmıştır. Beymen mağazaları, kadın, erkek, çocuk ve bebek gibi kategoriler oluşturmuş, her çeşit kıyafetten her çeşit Beymen çanta ve eşarp gibi aksesuar ürünlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi geliştirmiştir.

Tiendeo ile Beymen katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Beymen indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.beymen.com.tr sitesi ile firma, Beymen online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Beymen Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Beymen kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Beymen, toplamda 30.000 m2'lik satış alanına sahiptir.

Beymen'in ilk yurtdışı mağazası, Kahire'de Four Season's Oteli içinde açılmıştır.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı