Beymen indirim ve katalog

Şehrinizdeki ve çevresindeki Beymen ve diğer Moda fırsatları

  • Fırsatlar
Favorilenize Beymen ekleyin
İstanbul broşürdeki Beymendan fırsatlar
FIRSAT
Favorilenize DeFacto ekleyin
150 TL üzeri 15 TL indirim DeFacto!
KOD

Daha fazla fırsat göster

(0)

Beymen hakkında ilginizi çekebilecekler..

Beymen

1971 yılında kurulan Beymen, zamanla kendini geliştirerek hazır giyim sektörünün öncülerinden biri olmuştur. 400'den fazla markayı bünyesinde barındıran marka, mağazalarında çoğunlukla Chanel, Dior, Valentino ve Dolce&Gabbana gibi üst segment markaların ürünlerine yer vermektedir. Beymen Blender gibi daha genç ve dinamik ürünlere sahip bir alt markası da olan Beymen, aynı zamanda Beymen Home gibi ev tekstili ve aksesuarlarına da sahiptir.

Beymen, multibrand mağaza anlayışının yanında, kendi markasını da yaratarak, Beymen Club ve Beymen Business gibi mağazalar açmıştır. Beymen mağazaları, kadın, erkek, çocuk ve bebek gibi kategoriler oluşturmuş, her çeşit kıyafetten her çeşit Beymen çanta ve eşarp gibi aksesuar ürünlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi geliştirmiştir.

Tiendeo ile Beymen katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Beymen indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.beymen.com.tr sitesi ile firma, Beymen online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Beymen Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Beymen kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Beymen, toplamda 30.000 m2'lik satış alanına sahiptir.

Beymen'in ilk yurtdışı mağazası, Kahire'de Four Season's Oteli içinde açılmıştır.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

şehriniz içindeki en yeni
Beymen katalogları e-postanıza gönderilsin.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy