Favoriler

Bimeks indirim ve katalog

Favoriler

Şehrinizdeki ve çevresindeki Bimeks ve diğer Elektronik ve Beyaz Eşya fırsatları

Favorilenize Bimeks ekleyin
İstanbul broşürdeki Bimeksdan fırsatlar
FIRSAT

Daha fazla fırsat göster

(6)

Bimeks hakkında ilginizi çekebilecekler..

Bimeks

1990 yılında Akgiray ailesi tarafından kurulan Bimeks, Türkiye’nin her ilinde mağaza açmak hedefiyle ilerleyen bir teknoloji marketleri zinciridir. Bu hedef doğrultusunda her yıl büyüme hızını artırarak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen firmaları arasında yerini almıştır.

Tüketicinin her türlü ihtiyacını giderebilmek adına yüzlerce çeşit son teknoloji elektronik ürünü bulunduran Bimeks mağazaları, müşterilerine güvenilir ve her zaman daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatabilmek adına müşteri servisini ön planda tutmaktadır. Koşulsuz iade ve değişim hakkı yanında sunduğu en iyi fiyat garantisi de bunun açık bir örneğidir.  Bimeks, müşterilerinin Bimeks’ten aldığı ürünü daha uygun fiyata bulması halinde, ürünün bulunan fiyattan satılacağını taahhüt ederek fiyat hassasiyetini bir daha kanıtlamaktadır.

Bimeks, Bimeks Outlet ile her türlü bütçeye hitap edebilmek adına Bimeks Outlet’te ambalajından çıkarılmış, kusurlu teşhir ürünleri satışa sunmuş ve bu sayede bu ürünlerin değerlendirilmesine katkıda bulunduğu gibi fiyat faktörünü ön planda tutan müşterilerine de avantaj sağlamaktadır.

Tiendeo ile Bimeks katalog ve broşürlerini takip edebilir, istediğiniz ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bimeks, yatırımlarını büyütmek amacıyla Electro World Türkiye ayağının %100 hissesini satın almıştır.

Bimeks, bütün Electro World mağazalarını devraldıktan sonra, Electro World'ün ülkedeki tüm çalışmaları sona ermiştir.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel şehriniz fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy