Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Burger King fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Kafe ve Restoranlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Kafe ve Restoranlar mağazaları

Burger King hakkında ilginizi çekebilecekler..

Burger King

1954 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan Burger King, zaman içinde büyüyerek dünyaca ünlü bir fast food firması olmuştur. Türkiye'ye TAB Gıda Sanayi ile 1995 yılında gelen firma, kısa zamanda yaygınlaşarak 500'den fazla şube açmıştır. Burger King fiyatları ve lezzeti ile Türkiye'deki müşterileri tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Burger King, ilk üretimlerinden biri olan Whopper ile birlikte, hamburgerlerine isim vererek onları özelleştirme yoluna gitmiştir. Whopper, Big King gibi et ürünlerinin yanında, Whopper Chicken ve Fish Royale gibi tavuk ve balık ürünlerine de sahiptir. Dahası, Burger King menü sistemi ile hamburger, patates gibi ürünleri bir menü altında toplamış, daha hesaplı olacak şekilde fiyatlandırıp tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

Burger King, sadece şubelerinde hizmet vermekle kalmayıp, Burger King sipariş hattı ve www.burgerking.com.tr online sipariş hizmeti ile evlere de gönderim yaparak, tüketicilerinin evlerindeyken de Burger King lezzetlerinden yararlanmalarını sağlamıştır. Ayrıca, Burger King cep telefonu aplikasyonu ile mobil ortamdaki etkinliğini de kanıtlamıştır.

Tiendeo ile Burger King kampanya ve fırsatlarından yararlanabilir, katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanablirsiniz. Hemen üyü olun!

Burger King, ilk şubesini Miami'de açmıştır.

Firma, sloganı Have It Your Way (İstediğiniz Gibi)  ile kendini rakiplerinden daha farklı bir yere koyma politikasını göstermektedir.

Diğer Kafe ve Restoranlar fırsatları

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı