Colins indirim ve katalog

Şehrinizdeki ve çevresindeki Colins ve diğer Moda fırsatları

  • Fırsatlar
Favorilenize Colins ekleyin
İstanbul broşürdeki Colinsdan fırsatlar
FIRSAT
Favorilenize Colins ekleyin
İstanbul broşürdeki Colinsdan fırsatlar
FIRSAT
Favorilenize DeFacto ekleyin
150 TL üzeri 15 TL indirim DeFacto!
KOD

Daha fazla fırsat göster

(6)

Colins hakkında ilginizi çekebilecekler..

Colins

Uzun zamandan beri hazır giyim sektöründe varolan marka, kısa sürede müşterileri tarafından rağbet görmeye başlamış, zamanla İstanbul'dan diğer şehirlere, en sonunda da yurtdışına açılmıştır. Benzersiz ürün ve yaratıcılık ayrıcalığına sahip marka bünyesinde, Colins erkek ve Colins kadın kategorileri olmak üzere, Colins kot, Colins pantolon, Colins tişört, Colins gömlek gibi bir çok ürün çeşidi yer almaktadır. Müşterileri tarafından öncelikle uygun fiyat ayrıcalığı için tercih edilen marka, kalitesiyle de memnun bırakmaktadır.

Toplamda 37 ülkede 600'den fazla mağaza ile satışa sunulan Colins ürünleri, Türkiye'de olduğu kadar yurtdışında da oldukça rağbet görmektedir. Marka, mağaza sayısını arttırma yönündeki çalışmalara devam etmektedir.

Tiendeo ile Colins katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Colins indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.colins.com.tr sitesi ile firma, Colins online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Colins sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Colins Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Colins kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Marka, sektöre ilk olarak Kulis ismiyle girmiş, bir süre sonra Colins olarak değiştirmiştir.

Rusya'da sektörünün en fazla tercih edilen markası olarak birinciliğe yerleşmiştir.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

şehriniz içindeki en yeni
Colins katalogları e-postanıza gönderilsin.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy