Colins fırsatları

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Colins fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Privacy Policy

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Colins hakkında ilginizi çekebilecekler..

Colins

Uzun zamandan beri hazır giyim sektöründe varolan marka, kısa sürede müşterileri tarafından rağbet görmeye başlamış, zamanla İstanbul'dan diğer şehirlere, en sonunda da yurtdışına açılmıştır. Benzersiz ürün ve yaratıcılık ayrıcalığına sahip marka bünyesinde, Colins erkek ve Colins kadın kategorileri olmak üzere, Colins kot, Colins pantolon, Colins tişört, Colins gömlek gibi bir çok ürün çeşidi yer almaktadır. Müşterileri tarafından öncelikle uygun fiyat ayrıcalığı için tercih edilen marka, kalitesiyle de memnun bırakmaktadır.

Toplamda 37 ülkede 600'den fazla mağaza ile satışa sunulan Colins ürünleri, Türkiye'de olduğu kadar yurtdışında da oldukça rağbet görmektedir. Marka, mağaza sayısını arttırma yönündeki çalışmalara devam etmektedir.

Tiendeo ile Colins katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Colins indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.colins.com.tr sitesi ile firma, Colins online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Colins sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Colins Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Colins kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Marka, sektöre ilk olarak Kulis ismiyle girmiş, bir süre sonra Colins olarak değiştirmiştir.

Rusya'da sektörünün en fazla tercih edilen markası olarak birinciliğe yerleşmiştir.

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar fırsatları