Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Dacia fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Araba ve Motorsiklet kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Araba ve Motorsiklet mağazaları

Dacia hakkında ilginizi çekebilecekler..

Dacia

1966 yılında Romanya hükümetinin açtığı bir ihale sonucu kurulan Dacia, zamanla üretim faaliyetlerini hızlandırarak günümüzde en çok tercih edilen araba markaları arasına girmiştir. Dacia araba üretiminde ilk olarak Renault prototipini kullanmıştır. 1999 yılında da Renault bünyesine katılmıştır.

Dacia Duster, Dacia Sandero, Dacia Lodgy, Dacia Dokker ve Dacia Sandero Stepway gibi araba modellerine sahip olan marka, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Böylece her kesimden insanın araba sahibi olmasını sağlamıştır.

www.dacia.com.tr sitesine sahip olan marka, online site üzerinden araçlarını tanıtmakta, müşterilerinin araçlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasına ve araçlar arası karşılaştırma yapmasına olanak tanımaktadır.

Tiendeo ile Dacia katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Dacia kampanya ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

İlk kurulduğu zamandan beri Renault tarafından desteklenen marka, uzun bir zaman boyunca Renault prototiplerini kullanarak araç üretmiştir.

1999 yılında Renault tarafından neredeyse tüm hissesi satın alındı.

Diğer Araba ve Motorsiklet fırsatları

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı