şehriniz içindeki diğer Araba, motorsiklet ve yedek parça mağazaları

Diğer Araba, motorsiklet ve yedek parça online mağazaları

şehriniz içinde Dacia bulun

Dacia hakkında ilginizi çekebilecekler..

Dacia

1966 yılında Romanya hükümetinin açtığı bir ihale sonucu kurulan Dacia, zamanla üretim faaliyetlerini hızlandırarak günümüzde en çok tercih edilen araba markaları arasına girmiştir. Dacia araba üretiminde ilk olarak Renault prototipini kullanmıştır. 1999 yılında da Renault bünyesine katılmıştır.

Dacia Duster, Dacia Sandero, Dacia Lodgy, Dacia Dokker ve Dacia Sandero Stepway gibi araba modellerine sahip olan marka, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Böylece her kesimden insanın araba sahibi olmasını sağlamıştır.

www.dacia.com.tr sitesine sahip olan marka, online site üzerinden araçlarını tanıtmakta, müşterilerinin araçlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasına ve araçlar arası karşılaştırma yapmasına olanak tanımaktadır.

Tiendeo ile Dacia katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Dacia kampanya ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

İlk kurulduğu zamandan beri Renault tarafından desteklenen marka, uzun bir zaman boyunca Renault prototiplerini kullanarak araç üretmiştir.

1999 yılında Renault tarafından neredeyse tüm hissesi satın alındı.

şehriniz içindeki diğer Araba, motorsiklet ve yedek parça mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.