Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Derimod fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Privacy Policy

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Derimod hakkında ilginizi çekebilecekler..

Derimod

1974 yılında kurulan Derimod, üretime Zeytinburnu'nda oldukça sınırlı üretim imkanlarıyla başlamıştır. Zaman içerisinde kendini geliştirerek, Türkiye'nin en büyük deri üretim firmalarından biri olmuştur. Derimod mont ve deri ceketler en çok tercih edilen ürünleri olmakla beraber, ürün skalasına kattığı Derimod çanta ve Derimod ayakkabı gibi aksesuar ürünleri de özellikle kadınlar tarafından oldukça ilgi görmektedir.

1982 yılında Los Angeles/Beverly Hills'te mağaza açan firma, Türkiye'de toplamda 81 mağazaya sahiptir. Derimod mağazaları, özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir'de yoğunlaşmıştır.

Tiendeo ile Derimod katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Derimod indirim ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.derimod.com.tr sitesi ile firma, Derimod online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Site üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Derimod Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Derimod kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Derimod, Beverly Hills'te açtığı mağazası ile, o dönemin bu alandaki öncülerinden birisi olma özelliği taşımaktadır..

Derimod, reklam çalışmaları ve ürün tanıtımları için Linda Evangelista ve Milla Jovovich gibi ünlü modellerle çalışmıştır.

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar fırsatları