şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

Diğer Elektronik ve Beyaz Eşya online mağazaları

şehriniz içinde Evkur bulun

Evkur hakkında ilginizi çekebilecekler..

Evkur

1970'li yılların başında Murat Halı olarak başlayan firma, vizyonunu geliştirerek perakende mağazacılığa geçiş yapmıştır. Zamana oldukça büyük bir gelişme kaydeden Evkur, Evkur Ankara, Evkur Bursa, Evkur Gaziantep olmak üzere Türkiye'de bir çok şehirde mağaza açmıştır. Türkiye genelinde 27 tanesi İstanbul'da olam üzere, 70'in üzerinde mağazası bulunmaktadır.

Evkur, elektronikten küçük ev aletlerine, ev tekstilinden beyaz eşyaya kadar bir çok ürün çeşidiyle kendi sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Dahası, kredi kartsız taksitlendirme özelliği sayesinde müşterileri tarafından oldukça rağbet görmektedir. 

Tiendeo ile Evkur katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Evkur indirim ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Hemen üye olun!

Evkur, www.evkur.com.tr sitesi ile Evkur online alışveriş  sistemini müşterilerinin hizmetine açmış, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapabilme imkanı sağlamıştır.

Evkur, alışveriş sonrası Evkur müşteri hizmetleri ile müşterilerine her türlü şikayet, öneri ve sorun çözümü için destek vermektedir.

Evkur, toplamda 140.000 m2'nin üzerinde satış alanına sahiptir.

Firma, toplamda 3500 çalışanıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.