şehriniz içinde Forever New bulun

Forever New hakkında ilginizi çekebilecekler..

Forever New

Avustralya'da kurulan Forever New, zaman içerisinde hizmet alanını genişleterek Türkiye, Yeni Zelanda, Hindistan ve Singapur gibi ülkelere de mağaza açmıştır. Forever New mağazaları, tüm dünyada toplamda 200'den fazladır. Marka sadece kadınlar için üretim yapmakta, Forever New elbise, kazak ve mont gibi ürünleri kadınlar tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Forever New, hazır giyimin yanında, Forever New ayakkabı ve Forever New çanta gibi aksesuar ürünleri de üretmektedir. Müşterileri tarafından oldukça ilgi gören Forever New aksesuarları, bütün mağazalarında geniş bir ürün skalası ile satılmaktadır.

www.forevernew.com.tr sitesi ile firma, Forever New alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir.

Tiendeo ile Forever New katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Forever New indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun! 

Forever New, koleksiyonlarını hazırlarken, Paris ve Milano'daki sanat, müzik ve tiyatrodaki trendlerden esinlenmektedir.

Marka, koleksiyonları arasındaki uyumu bozmamaya oldukça önem göstermektedir.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.