şehriniz içinde GS STORE bulun

GS STORE hakkında ilginizi çekebilecekler..

GS STORE

2002 yılında kurulan GS Store,  ilk mağazasını Mecidiyeköy  kulüp binası altında açmıştır. GS Store İstanbul 34 adet, GS Store Ankara 6 adet ve GS Store İzmir 3 tane olmak üzere, Türkiye'de toplam 81 adet fiziki mağaza, 3 gezici tır, 2 mobil mağaza ve online sitesi bulunmaktadır. 

GS Store mağazaları içerisinde sadece GS Store ürünleri satılmakla beraber, LÖSEV tarafından hazırlanan ürünler online site üzerinden satılıp, toplanan miktar yine LÖSEV'e gitmektedir. Böylece, Galatasaray sosyal sorumluluk projelerindeki başarısını da göstermektedir. Mağazalarda forma ve eşofman takımları başta olmak üzere, tişörtlerden aksesuar ürünlerine kadar bir çok ürün bulunmakta; erkek, kadın, çocuk ve bebek olmak üzere 4 kategoride üretim gerçekleşmektedir.

www.gsstore.org ile GS Store online site hayata geçirilmiş, Galatasaray taraftarlarının oturdukları yerden alışveriş yapabilmesi sağlanmıştır.

Tiendeo ile GS Store katalog ve broşürlerini inceleyebilir, GS Store indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

GS Store, toplamda 9.000 m2'den fazla mağaza satış alanına sahiptir.

En büyük mağazası, Türk Telekom Arena içinde bulunan mağazasıdır. Mağaza tasarımı yapılırken stadın mimarisinden esinlenilmiştir.

şehriniz içindeki diğer Spor mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.