%50'YE KADAR İNDİRİM

3 gün kaldı
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Hotiç fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Hotiç hakkında ilginizi çekebilecekler..

Hotiç

1938 yılında kurulan Hotiç, günümüzde en çok tercih edilen ayakkabı markalarından birisidir. Daha yoğunlukla kadın ayakkabısı üreten marka, zamanla Hotiç erkek ayakkabı üretimini de fazlalaştırmıştır. Yurtiçinde ve yurtdışında toplamda 100'den fazla mağazası bulunan marka, Kıbrıs, Arap Emirlikleri ve Irak'ta mağazalara sahiptir. Hotiç bünyesinin üretim kısmında 600'den fazla kişi çalışmaktadır.

Hotiç ayakkabı üretiminde yoğunlaşmış olmakla beraber, marka zamanla aksesuar üretimine de geçmiş, Hotiç çanta markanın en çok rağbet gören ürünleri arasına yerleşmiştir. Hotiç bot, kadınlar tarafından özellikle kış aylarında oldukça ilgi görmektedir. Dahası, markanın alt markası olan Hotiç Yaya, daha trend ve spor tasarımıyla daha genç kesimi hedeflemiştir.

Tiendeo ile Hotiç katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Hotiç indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.hotic.com.tr ile Hotiç online sitesini açmış, müşterilerinin ürünlerini incelemesine ve online olarak satın almasına olanak sağlamıştır. 

Hotiç Outlet sistemiyle, müşterilerinin sezon sonu ürünlerine uygun fiyatlara sahip olmasını hedeflemiştir.

1956 yılında Kadıköy'de ilk mağazasını açmıştır.

1980 yılında Caddebostan ve Osmanbey'de açtığı mağazalarıyla perakende zincir olmayı hedeflemiş, zamanla da bu alandaki başarısını kanıtlamıştır.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı