şehriniz içinde Kelebek Mobilya bulun

Kelebek Mobilya hakkında ilginizi çekebilecekler..

Kelebek Mobilya

1935 yılında İstanbul'da kurulan firma, zamanla kendini geliştirerek şimdilerde 40 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 186 bin metrekareye sahip fabrikasıyla sevenlerine hizmet vermektedir. Kelebek Ankara başta olmak üzere, firmanın Türkiye'nin bir çok ilinde mağazası bulunmaktadır.

Kelebek Mobilya, Kelebek Mobilya yatak odasıKelebek Mobilya yemek odası ve Kelebek Mobilya oturma odası gibi kategoriler hazırlayarak, bu kategoriler içerisinde Kelebek Mobilya yatak, Kelebek Mobilya koltuk ve Kelebek Mobilya tv ünitesi gibi bir çok ürününü tanıtmaktadır. Mağazalarında küçük oda tipleri hazırlayan firma, mobilya takımlarını kombine ederek, müşterilerinin mobilyaları kendi evlerinde hayal etmesine olanak tanımaktadır.

Kelebek Mobilya, henüz Kelebek online alışveriş sitesini açmamış olsa da, siteden markanın mobilya modellerini inceleyebilirsiniz.

Tiendeo ile markanın katalog ve broşürlerini dilediğiniz gibi inceleyebilir, firma tarafından müşterileri için hazırlanan Kelebek Mobilya kampanya ve indirimlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Kelebek Mobilya, 1990 yılında halka arz edilmiştir.

Yurtdışında ilk mağazası Almanya'da açılmıştır.

şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.