Favoriler

Kelebek Mobilya indirim ve katalog

Favoriler

Şehrinizdeki ve çevresindeki Kelebek Mobilya ve diğer Ev ve Mobilya fırsatları

Favorilenize Kelebek Mobilya ekleyin
İstanbul broşürdeki Kelebek Mobilyadan fırsatlar
FIRSAT

Daha fazla fırsat göster

(16)

Kelebek Mobilya hakkında ilginizi çekebilecekler..

Kelebek Mobilya

1935 yılında İstanbul'da kurulan firma, zamanla kendini geliştirerek şimdilerde 40 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 186 bin metrekareye sahip fabrikasıyla sevenlerine hizmet vermektedir. Kelebek Ankara başta olmak üzere, firmanın Türkiye'nin bir çok ilinde mağazası bulunmaktadır.

Kelebek Mobilya, Kelebek Mobilya yatak odasıKelebek Mobilya yemek odası ve Kelebek Mobilya oturma odası gibi kategoriler hazırlayarak, bu kategoriler içerisinde Kelebek Mobilya yatak, Kelebek Mobilya koltuk ve Kelebek Mobilya tv ünitesi gibi bir çok ürününü tanıtmaktadır. Mağazalarında küçük oda tipleri hazırlayan firma, mobilya takımlarını kombine ederek, müşterilerinin mobilyaları kendi evlerinde hayal etmesine olanak tanımaktadır.

Kelebek Mobilya, henüz Kelebek online alışveriş sitesini açmamış olsa da, siteden markanın mobilya modellerini inceleyebilirsiniz.

Tiendeo ile markanın katalog ve broşürlerini dilediğiniz gibi inceleyebilir, firma tarafından müşterileri için hazırlanan Kelebek Mobilya kampanya ve indirimlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Kelebek Mobilya, 1990 yılında halka arz edilmiştir.

Yurtdışında ilk mağazası Almanya'da açılmıştır.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel şehriniz fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy