Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Kemal Tanca fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Kemal Tanca hakkında ilginizi çekebilecekler..

Kemal Tanca

1950 yılında kurulan Kemal Tanca, yıllardır çizgisini bozmamiş, günümüzde en çok tercih edilen markalar arasına girmiştir.  Kemal Tanca erkek ve kadın olmak üzere iki kategoriye sahip olan marka,  Kemal Tanca çanta ve ayakkabı gibi oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Özellikle Kemal Tanca erkek ayakkabı, en çok satılan ürünlerin olduğu kategorisidir.

Kemal Tanca mağazaları, Kemal Tanca İstanbul ve Kemal Tanca Ankara başta olmak üzere, Türkiye'nin bir çok ilinde müşterilerine hizmet vermektedir. Ayakkabı ve çantanın yanı sıra cüzdan ve çorap gibi ürünlere de sahiptir. Tiendeo ile markanın katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Kemal Tanca indirim ve kampanyalarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 

Marka, Kemal Tanca Plus segmenti altında, Roberto Cavalli, Armani ve Calvin Klein gibi ünlü markaların satışını da yapmaktadır.

www.tanca.com.tr sitesi ile firma, Kemal Tanca online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

 

Kemal Tanca, Türkiye'de 100'den fazla mağazaya sahiptir.

Marka, ürünlerinin %90’ına yakın bir miktarını yurt içinde üretmeyi tercih ederken, %10’a yakın bir kısmını ise İtalya, Fransa ve İspanya’dan ithal etmektedir.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı