şehriniz içinde Kilim Mobilya bulun

Kilim Mobilya hakkında ilginizi çekebilecekler..

Kilim Mobilya

1935 yılında kurulan firma, zamanla kendini geliştirerek şimdilerde müşterileri tarafından en çok tercih edilen mobilya mağazalarından biri haline gelmiştir. Kilim Mobilya Ankara başta olmak üzere, firmanın Türkiye'nin bir çok ilinde 300 tane mağazası bulunmaktadır.

Marka, Kilim Mobilya yatak odası takımları, Kilim Mobilya koltuk takımları, Kilim Mobilya oturma grupları ve Kilim Mobilya genç odaları gibi kategoriler hazırlayarak, bu kategoriler içerisinde Kilim Mobilya koltuk, Kilim Mobilya yatak ve Kilim Mobilya baza gibi bir çok ürününü tanıtmaktadır. Mağazalarında küçük oda tipleri hazırlayan firma, mobilya takımlarını kombine ederek, müşterilerinin mobilyaları kendi evlerinde hayal etmesine olanak tanımaktadır.

www.kilimmobilya.com.tr sitesi ile firma online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterilerinin oturdukları yerden alışveriş yapabilmesini sağlamıştır.

Tiendeo ile Kilim Mobilya katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Kilim Mobilya kampanya ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Marka, üretim sürecinde dünyaca ünlü Kaizen sistemini kullanmaktadır.

Kilim Mobilya, Turquality programına dahildir.

şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.