Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Kilim Mobilya fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Ev ve Mobilya kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

Kilim Mobilya hakkında ilginizi çekebilecekler..

Kilim Mobilya

1935 yılında kurulan firma, zamanla kendini geliştirerek şimdilerde müşterileri tarafından en çok tercih edilen mobilya mağazalarından biri haline gelmiştir. Kilim Mobilya Ankara başta olmak üzere, firmanın Türkiye'nin bir çok ilinde 300 tane mağazası bulunmaktadır.

Marka, Kilim Mobilya yatak odası takımları, Kilim Mobilya koltuk takımları, Kilim Mobilya oturma grupları ve Kilim Mobilya genç odaları gibi kategoriler hazırlayarak, bu kategoriler içerisinde Kilim Mobilya koltuk, Kilim Mobilya yatak ve Kilim Mobilya baza gibi bir çok ürününü tanıtmaktadır. Mağazalarında küçük oda tipleri hazırlayan firma, mobilya takımlarını kombine ederek, müşterilerinin mobilyaları kendi evlerinde hayal etmesine olanak tanımaktadır.

www.kilimmobilya.com.tr sitesi ile firma online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterilerinin oturdukları yerden alışveriş yapabilmesini sağlamıştır.

Tiendeo ile Kilim Mobilya katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Kilim Mobilya kampanya ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Marka, üretim sürecinde dünyaca ünlü Kaizen sistemini kullanmaktadır.

Kilim Mobilya, Turquality programına dahildir.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı