Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Kipa fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Süpermarketler kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Süpermarketler mağazaları

Kipa hakkında ilginizi çekebilecekler..

Kipa

1992 yılında 100 işadamının biraraya gelerek İzmir’de temellerini attığı Kipa, ilk mağazasını 1994 yılında Bornova’da  açmıştır. Zamanla kendini geliştiren firma, Kipa İzmir başta olmak üzere Kipa mağazaları, Çanakkale, Aydın ve Denizli olmak üzere, Türkiye'nin bir çok yerinde müşterilerine hizmet vermektedir.  Bundan çok kısa bir süre sonra da kendi ürünlerini üreterek satışa sunan marka, bu şekilde müşterilerine hep en uygun fiyatlar sunmayı amaçlamıştır.

2003 yılında Tesco grubu tarafından satın alınarak bir dünya markası haline gelen firma, gıdadan temizlik ürünlerine, elektronikten giyime kadar bir çok kategoride yüzlerce ürün sunmaktadır. Kipa süpermarketlerinin yanı sıra Kipa Express adındaki küçük marketlerini de açarak hizmet ağını genişletmiştir.

Tiendeo ile Kipa katalog ve Kipa broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Kipa indirim ve Kipa kampanya  haberlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Marka, Kipa Kapımda adını verdiği Kipa online alışveriş sistemiyle, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapabilme imkanı tanımaktadır.

Kipa Clubcard uygulaması başlatmış, müşterilerine seçili ürünlere indirimlerle sahip olabilme fırsatı sağlamıştır.

Kipa, Torbalı'da 41.000 m2'lik kapalı alanı olan bir dağıtım merkezine sahiptir.

Marka, çevre dostu olmasıyla adından sıklıkla söz ettirmiş, sürdürülebilir çevre amacıyla dönüştürülebilir enerji kullanan mağaza açmıştır.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı