%20 İndirim!

Bugün yayınlandı
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Mavi fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Mavi hakkında ilginizi çekebilecekler..

Mavi

1991 yılında kurulan Mavi Jeans, 24 yıldır kot üretim sektöründe sadece Türk müşterilerine değil, aynı zamanda Dünya'ya da açılarak bir çok yabancı müşterisine de hizmet vermektedir. Kot üretimiyle başlayan Mavi giyim, zamanla diğer giyim kategorilerinde de ürünler vererek ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir. Türkiye'de en çok tercih edilen kot markalarının başında gelen marka, Dünya'nın bir çok yerinde de oldukça rağbet görmektedir. Mavi, ABD, Almanya, Kanada ve Hollanda başta olmak üzere 40'ın üzerinde ülkede 4.000'den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir.

Mavi, kot dışında; elbise, tişört ve aksesuar gibi oldukça iigi gören hazır giyim ürünleri de üretmekte, özellikle Mavi Jeans mont en çok tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Dahası, marka, Mavi Outlet mağazalarını da hizmete açarak, sezon sonu ürünlerini daha uygun fiyatlara satmakta, böylece her kesime hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Tiendeo ile, Mavi katalog ve broşürlerini inceleyebilir, indirim ve fırsatlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Mavi'nin hizmete soktuğu Kartuş Kart ile, alışveriş yaptıkça puan toplayabilir, daha sonraki alışverişlerinizde bu puanları kullanabilirsiniz.

Mavi, www.mavi.com  ile Mavi online alışveriş sitesini hizmete açmış, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapma olanağı sağlamıştır.

Mavi, 'İstanbul Tişört Koleksiyonu' ile oldukça büyük bir üne ulaşmış, aynı zamanda İstanbul'u yurtdışında da tanıtma imkanı bulmuştur.

Mavi,  Adriano Goldschmied ve Hüseyin Çağlayan gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla koleksiyonlar üretmiştir.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı