Mavi indirim ve katalog

Şehrinizdeki ve çevresindeki Mavi ve diğer Moda fırsatları

  • Fırsatlar
Favorilenize Mavi ekleyin
İstanbul broşürdeki Mavidan fırsatlar
FIRSAT
Favorilenize DeFacto ekleyin
150 TL üzeri 15 TL indirim DeFacto!
KOD

Daha fazla fırsat göster

(0)

Mavi hakkında ilginizi çekebilecekler..

Mavi

1991 yılında kurulan Mavi Jeans, 24 yıldır kot üretim sektöründe sadece Türk müşterilerine değil, aynı zamanda Dünya'ya da açılarak bir çok yabancı müşterisine de hizmet vermektedir. Kot üretimiyle başlayan Mavi giyim, zamanla diğer giyim kategorilerinde de ürünler vererek ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir. Türkiye'de en çok tercih edilen kot markalarının başında gelen marka, Dünya'nın bir çok yerinde de oldukça rağbet görmektedir. Mavi, ABD, Almanya, Kanada ve Hollanda başta olmak üzere 40'ın üzerinde ülkede 4.000'den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir.

Mavi, kot dışında; elbise, tişört ve aksesuar gibi oldukça iigi gören hazır giyim ürünleri de üretmekte, özellikle Mavi Jeans mont en çok tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Dahası, marka, Mavi Outlet mağazalarını da hizmete açarak, sezon sonu ürünlerini daha uygun fiyatlara satmakta, böylece her kesime hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Tiendeo ile, Mavi katalog ve broşürlerini inceleyebilir, indirim ve fırsatlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Mavi'nin hizmete soktuğu Kartuş Kart ile, alışveriş yaptıkça puan toplayabilir, daha sonraki alışverişlerinizde bu puanları kullanabilirsiniz.

Mavi, www.mavi.com  ile Mavi online alışveriş sitesini hizmete açmış, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapma olanağı sağlamıştır.

Mavi, 'İstanbul Tişört Koleksiyonu' ile oldukça büyük bir üne ulaşmış, aynı zamanda İstanbul'u yurtdışında da tanıtma imkanı bulmuştur.

Mavi,  Adriano Goldschmied ve Hüseyin Çağlayan gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla koleksiyonlar üretmiştir.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

şehriniz içindeki en yeni
Mavi katalogları e-postanıza gönderilsin.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy