2022 MUDO CONCEPT BAHÇE KOLEKSİYONU

4 gün kaldı
Kataloğu aç

Mudo fırsatları

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Mudo fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Mudo hakkında ilginizi çekebilecekler..

Mudo

1964 yılında açılan Mudo, yıllar içinde giderek artan ürün çeşitliliğini kategorize etmiş ve bu sayede mobilya ve ev dekorasyonu markası olan Mudo Concept, çocuk giyim markası olan Mudo Kids, hazır giyim markası olan Mudo Collection gibi alt markalar oluşmuştur.

Mudo Concept adıyla çıkarılan katalogları, Mudo indirim ve fırsatlarını takip etmek artık Tiendeo ile çok kolay! Ücretsiz olarak üye olabilir ve istediğiniz marka ve ürünleri takibe alarak en ucuz fiyatlarla alışverişi garantileyebilirsiniz!

Mudo, mudo.com.tr sitesi ile online mağazacılık sistemine izin vermesinin yanı sıra, Mudo 2.0 adlı cep telefonu uygulamasıyla mobil alışverişe de imkan tanıyarak, markasını bir adım öne çıkarmıştır.

Mudo bütün bunların yanı sıra Mudo Outlet mağazalarını faaliyete geçirerek tüketicilerin sezon sonu fiyatlarla ihtiyaçlarını alabilmelerine olanak sağlamış ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı hedeflemiştir.

Minik bir dükkan ile başlayan Mudo’nun hikayesi, an itibariyle Türkiye ve yurtdışında bulunan 100’den fazla mağazasıyla devam etmektedir.

Türkiye'de baskılı tişört imalatını gerçekleştiren ilk markadır.

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar fırsatları

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı