Mudo indirim ve katalog

Şehrinizdeki ve çevresindeki Mudo ve diğer Moda fırsatları

  • Fırsatlar
Favorilenize Mudo ekleyin
İstanbul broşürdeki Mudodan fırsatlar
FIRSAT
Favorilenize DeFacto ekleyin
150 TL üzeri 15 TL indirim DeFacto!
KOD

Daha fazla fırsat göster

(6)

Mudo hakkında ilginizi çekebilecekler..

Mudo

1964 yılında açılan Mudo, yıllar içinde giderek artan ürün çeşitliliğini kategorize etmiş ve bu sayede mobilya ve ev dekorasyonu markası olan Mudo Concept, çocuk giyim markası olan Mudo Kids, hazır giyim markası olan Mudo Collection gibi alt markalar oluşmuştur.

Mudo Concept adıyla çıkarılan katalogları, Mudo indirim ve fırsatlarını takip etmek artık Tiendeo ile çok kolay! Ücretsiz olarak üye olabilir ve istediğiniz marka ve ürünleri takibe alarak en ucuz fiyatlarla alışverişi garantileyebilirsiniz!

Mudo, mudo.com.tr sitesi ile online mağazacılık sistemine izin vermesinin yanı sıra, Mudo 2.0 adlı cep telefonu uygulamasıyla mobil alışverişe de imkan tanıyarak, markasını bir adım öne çıkarmıştır.

Mudo bütün bunların yanı sıra Mudo Outlet mağazalarını faaliyete geçirerek tüketicilerin sezon sonu fiyatlarla ihtiyaçlarını alabilmelerine olanak sağlamış ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı hedeflemiştir.

Minik bir dükkan ile başlayan Mudo’nun hikayesi, an itibariyle Türkiye ve yurtdışında bulunan 100’den fazla mağazasıyla devam etmektedir.

Türkiye'de baskılı tişört imalatını gerçekleştiren ilk markadır.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

şehriniz içindeki en yeni
Mudo katalogları e-postanıza gönderilsin.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy