şehriniz içinde Network bulun

Network hakkında ilginizi çekebilecekler..

Network

Boyner Holding Grup şirketlerinden AY Marka Mağazacılık A.Ş. çatısı altında 1999 yılında kurulan Network, günümüzde en çok tercih edilen markalardan birisidir. Sevenleri tarafından sıklıkla ziyaret edilen Network mağazaları, Network elbise ve Network mont olmak üzere, Network erkek ve kadın için bir çok ürüne sahiptir.

Network ayakkabı ve Network çanta gibi aksesuar alanında da ürünlere sahip olan markanın, Network Zone, Network Touch ve Network Black gibi daha gündelik hayatın belli zamanlarına hitap eden çizgileri de vardır.

www.network.com.tr sitesi ile firma, Network online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Tiendeo ile sevdiğiniz Network ürünlerinin bulunduğu katalog ve broşürleri inceleyebilir, sadece size özel Network indirim ve fırsatlarından hemen haberdar olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak!

Network, seçtiği isimle insanların içinde bulunduğu bilgi ve teknoloji çağını simgelemek istemiştir.

Marka, daha çok çalışan kesimi hedeflemektedir.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.