şehriniz içinde Nine West bulun

Moda için en popüler

Nine West hakkında ilginizi çekebilecekler..

Nine West

1973 yılında New York'ta kurulan marka, zaman içerisinde kendini oldukça geliştirerek günümüzde kadınların en çok tercih ettiği markalardan biri haline gelmiştir. Nine West Ankara ve İstanbul gibi bir çok ilde mağazası bulunan Nine West Türkiye, 1997 yılında ilk mağazasını açmıştır.

Nine West babet ve Nine West sandalet gibi geniş bir Nine West ayakkabı kategorisine sahip olan marka, Nine West çanta ve Nine West cüzdan gibi aksesuar ürünleriyle de sevenlerine hizmet vermektedir. Nine West indirim ve fırsatlarının bulunduğu kataloglar için sitemize üye olabilirsiniz.

www.ninewest.com.tr sitesi ile firma, Nine West online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Site üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Nine West Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Nine West kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Nine West, dünyada 70'ten fazla ülkede hizmet vermektedir.

Marka, dünyaca ünlü bir marka olan New Balance ile ortak koleksiyonlar çıkartmıştır.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.