Penti
Penti

Penti - Kupon, indirim, kampanya ve katalog

şehriniz içinde Penti bulun

Moda için en popüler

Penti hakkında ilginizi çekebilecekler..

Penti

1950 yılında kurulan Penti, yıllar içerisinde büyük aşamalar kaydederek bugün Türkiye'nin en çok tercih edilen tekstil firmalarından biri haline glmiştir. Türkiye'de 200'ün üzerinde olan Penti mağazaları, yurtdışında 17 farklı ülkede 40'ın üzerindedir. Penti sütyen, Penti çorap ve Penti tayt gibi iç giyim kategorisinde yüzlerce ürüne sahip olan marka, özellikle Penti çorap seçenekleriyle kadınların en uğrak mekanlarından birisidir.

Marka, yaz aylarını da düşünmüş, Penti bikini ve Penti mayo seçenekleriyle ürün skalasını genişletmiştir. Tiendeo ile bütün bu ürünlerin yer aldığı Penti katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Penti indirim ve fırsatlarından ik siz haberdar olabilirsiniz. 

www.penti.com sitesi ile firma, Penti online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Penti Türkiye sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Penti Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Penti kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Markanın ilk ismi, Öğretmen Çorap'tı.

Avrupa'nın en büyük ilk 5 üreticisinden birisidir.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

Tiendeo uygulamasını indir

Tiendeo'yu takip et

Çerezlerin kullanımı sayesinde Tiendeo'yu sürekli geliştiriyoruz. Göz atmaya devam ederek kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Detayları göster