Yeni koleksiyon

16 gün kaldı
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Pierre Cardin fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Pierre Cardin hakkında ilginizi çekebilecekler..

Pierre Cardin

1950 yılında Mösyö Pierre Cardin tarafından kurulan marka, o zamandan beri tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından bırisi haline gelmiştir. Pierre Cardin erkek, Pierre Cardin kadın olmak üzere, Pierre Cardin takım elbisePierre Cardin gömlekPierre Cardin ceket ve Pierre Cardin pantolon gibi geniş bir hazır giyim skalasına sahiptir. Ayrıca, Pierre Cardin bebek için aksesuarlar, ev için de Pierre Cardin yemek takımı ve ev tekstili gibi ürünler de üretmektedir.

Pierre Cardin, Pierre Cardin çanta ve Pierre Cardin ayakkabı ile aksesuar sektöründe de oldukça üst konumlara ulaşmıştır. Dahası marka, Pierre Cardin gelinlik ve Pierre Cardin damatlık ile evlenecek olan çiftler tarafından oldukça yoğun ilgi görmektedir. Pierre Cardin mağazaları, Türkiye'nin bir çok yerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

www.pierrecardin.com.tr sitesi ile firma, Pierre Cardin online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Tiendeo ile Pierre Cardin katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Pierre Cardin indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Pierre Cardin, zamanında Christion Dior ve Chanel gibi ünllü tasarımcılarla çalışma fırsatı bulmuştur

Pierre Cardin, 1991 yılında UNESCO barış elçiliğine seçildi.

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar fırsatları

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı