Bültenimize kaydolun
Size sunulan Seyahat ve Hobiler fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Seyahat ve Hobiler fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Gizlilik Politikası

Seyahat

Seyahat ve Hobiler

Tiendeo ile seyehatlerinizi planlamak artık çok kolay!

Sizce de sıkıldığınız bir gün de kafanızı dağıtmak için tatil planları yapmak harika bir fikir değil mi ? Ya da evleneceksiniz ama balayına nereye gideceğininiz konusunda hala kararsızsınız. Vize işlemleri yorucu geliyor ve ‘vize almadan nereye gidebilirim?’ diye mi düşünüyorsunuz? O zaman Tiendeo’nun Seyahat kategorisi tam sizin için!

Bu bölümde Ets Tur, Setur, Mng Turizm gibi birçok seyahat acentasının kataloglarını inceleyebilir, size en yakın ofislerini bulabilir, erken rezervasyon imkânlarını değerlendirerek, hayalinizdeki tatili yapabilirsiniz. Karadeniz turu, kapadokya turu, ege turu, doğu anadolu turu ya da mavi yolculuk gibi yurtiçi turlarına katılabilir ya da yurtdışına çıkmak istiyorsanız İspanya turları, İtalya turları gibi popüler destinasyonlara olan gezilerin broşürlerini inceleyebilir, bütçenize göre tatil programınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca balayı otelleri kısmını inceleyerek, düğün sonrası muhteşem bir balayı  rezervasyonunuzu yaptırabilir ya da vizesiz turlar bölümüne göz atarak, vize telaşından kurtulabilirsiniz.

Artık tatil yapmak çok kolay! Tek yapmanız gereken Tiendeo’nun Seyahat kategorisindeki broşürleri incelemek ve fırsatlardan yararlanmak. Tiendeo'ya ücretsiz üye olarak tüm yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller!

    Diğer Seyahat ve Hobiler fırsatları

    Tiendeo'yu takip et

    Tiendeo uygulamasını indir

    © 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

    Yasal Uyarı