Seyahat

Diğer Seyahat ve Hobiler online mağazaları

şehriniz içinde Seyahat ve Hobiler bulun

Seyahat ve Hobiler

Ofiste sıkıcı bir öğleden sonra kafanızı dağıtmak için bu yaz nereye gideceğinizi planlama fikri harika gelmiyor mu? Bu yaz evleniyorsunuz ve hala balayına nereye gideceğinize karar veremediniz mi? Vize işlemleri yorucu geliyor ve ‘vize almadan nereye gidebilirim?’ diye mi düşünüyorsunuz? O zaman Tiendeo’nun Seyahat kategorisi tam sizin için!

Bu bölümde Ets Tur, Setur, Mng Turizm gibi birçok seyahat acentasının kataloglarını inceleyebilir, size en yakın ofislerini bulabilir, erken rezervasyon imkânlarını değerlendirerek, hayalinizdeki tatili yapabilirsiniz. Karadeniz turu ya da mavi yolculuk gibi yurtiçi turlarına katılabilir ya da yurtdışına çıkmak istiyorsanız İspanya turları, İtalya turları gibi popüler destinasyonlara olan gezilerin broşürlerini inceleyebilir, bütçenize göre tatil programınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca balayı otelleri kısmını inceleyip, unutulmaz bir balayı için rezervasyonunuzu yaptırabilir ya da vizesiz turlar bölümüne göz atarak, vize telaşından kurtulabilirsiniz.

Artık tatil yapmak çok kolay! Tek yapmanız gereken Tiendeo’nun Seyahat kategorisindeki broşürleri incelemek ve fırsatlardan yararlanmak. Dahası, Tiendeo'ya ücretsiz üye olarak tüm yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. İyi tatiller!

Seyahat

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.