Favoriler

Sony indirim ve katalog

Favoriler

Şehrinizdeki ve çevresindeki Sony ve diğer Elektronik ve Beyaz Eşya fırsatları

Daha fazla fırsat göster

(2)

Sony hakkında ilginizi çekebilecekler..

Sony

1946 yılında Japonya'da kurulan Sony, ilk olarak dünyanın ilk kaset çalarını yapmış, zamanla teknolojisini geliştirerek günümüzde en çok tercih edilen markalar arasına girmiştir.  Sony televizyon, Sony cep telefonu, Sony bilgisayar gibi bir çok kategoride sayısız ürüne sahip olan marka, teknoloji severler tarafından yakından takip edilmektedir. Son yıllarda gelişen cep telefonu endüstrisi ile çalışmalarını hızlandıran marka, Sony Xperia Z adı altında, Sony Xperia Z1Sony Xperia Z2 ve Sony Xperia Z3 olmak üzere dokunmatik telefonlarını piyasaya sürmüştür. Şu anda piyasanın en çok tercih edilen cep telefonları arasındadır.

Marka, Sony fotoğraf makinesi gibi çok çeşitli üst kategorilere sahip olmakla beraber, Sony kulaklık gibi aksesuarların olduğu alt kategorilere de sahipir. Dahası, oyun sektöründe de büyük bir yere sahip olan firma, Sony PlayStation ile oyun piyasasının gözdesi konumundadır. Türkiye'de Sony mağazaları bir çok ilde olup, Sony Center adı altında hizmet vermektedir.

Marka, satış sonrası Sony müşteri hizmetleri ile, öneri ve şikayetleri dinlemekte, müşterilerine 7 gün 24 saat teknik destek sağlamaktadır.

www.sony.com.tr sitesine sahip olan marka, henüz Sony online alışveriş sitesini açmamış olsa da, site üzerinden ürünlerinin incelenmesine olanak tanımaktadır.

Sony, Latince'de 'ses' anlamına gelen 'sonus' kelimesinden gelmektedir.

1955 yılında Japonya'nın ilk transistörlü radyosunu üretmiştir.

'Sony Boy' adıyla bilinen bir çizgi film karakterine sahiptir.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel şehriniz fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy