şehriniz içinde Swatch bulun

Swatch hakkında ilginizi çekebilecekler..

Swatch

1983 yılında İsveçre'de kurulan Swatch, ilk başladığı günden beri dünyadaki en başarılı saat firması olarak bilinmektedir. Dünyada 50'den fazla ülkede sayısız mağazaya ve 20.000'den fazla çalışana sahiptir. Yıllar boyunca sayısız saat modeli üreten firma, özellikle Swatch erkek ve Swatch bayan saat kategorilerinde ürün vermekle beraber, çocuklar için de oldukça geniş bir ürün kategorisine sahiptir. Swatch saatler yıllardır en popüler aksesuarlar olarak sevenlerinin kollarında yerini almaktadır.

Swatch İrony ve Swatch Skin gibi koleksiyonlara sahip olan marka, saat üretmekle beraber son yıllarda aksesuar üretimine de başlamıştır. Kolye, bileklik gibi takı ürünleri ile beraber Swatch yüzük, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden birisidir. 

Swatch, henüz Swatch online alışveriş sitesini açmamış olsa da, Swatch Türkiye sitesinden markanın modellerini inceleyebilirsiniz.

Swatch Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Swatch kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Swatch Group, Swatch markası dışında, Breguet, Longines, Omega, Balmain ve Tissot gibi 18 adet markaya sahiptir.

Marka, Mercedes-Benz ile beraber otomotiv sektörüne girerek Smart marka arabaları üretmişlerdir.

şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar fırsatları

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.