şehriniz içinde Tekin Acar bulun

Tekin Acar hakkında ilginizi çekebilecekler..

Tekin Acar

1979 yılında Ankara’da açtığı ilk mağaza ile faaliyete geçen Tekin Acar Cosmetics, yıllar içinde hızla büyüyerek Türkiye’deki mağaza sayısını yaklaşık 70’e yükseltti. Kaliteli markaları uygun fiyatlarla sunaya çalışan marka, kozmetik alanında önde gelen isimlerdendir.

Tekin Acar, mağazalarında parfüm, makyaj ürünleri, bebek ve anneye yönelik ürünlerin yanı sıra, bronzlaşma ürünleri ve güneş koruyucular da bulunmaktadır. Gucci, Chanel, Yves Saint Laurent, Givenchy gibi bir çok dünyaca ünlü markanın parfümlerini ve makyaj müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

Tekin Acar Online

Tekinacar.com.tr adresinden online alışveriş imkanı sunan Tekin Acar, bu şekilde hesaplı kozmetik alışverişini tüm Türkiye’nin yapabilmesine olanak tanımıştır.

Tekin Acar Katalog

Aradığınız Bvlgari parfümün fiyatını mı öğrenmek istiyorsunuz? Bu yılki Chanel ruj renklerini neler? Tüm bunları içeren Tekin Acar katalog ve broşürlerini Tiendeo’da bulabilir, alışverişe çıkmadan ihtiyaç listenizi hazırlayabilirsiniz. Tiendeo’ya hemen ücretsiz olarak üye olun!

şehriniz içindeki diğer Kozmetik mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.