YKM BOYNER KURUMSAL KATALOG 2022

2 gün kaldı
Kataloğu aç

Şehrinizdeki YKM fırsatlarını bulun

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel YKM fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

YKM hakkında ilginizi çekebilecekler..

YKM

1950 yılında Türkiye’nin ilk çok katlı mağazası olarak faaliyete geçen YKM, yıllar içinde büyüyerek Türk tüketicisinin kalbinde yerini almış ve müşteri sadakatini sağlamıştır. Yıllar içinde bir sürü yeni teknoloji ve inovasyona tanıklık edip, kendini geliştirmiş ve an itibariyle Boyner Holding’e bağlı olarak 60’ın üzerinde mağazası bulunmaktadır.

YKM mağazalarında, kadın, erkek ve çocuk giyimin yanı sıra ev dekorasyonu ürünlerini de bulabilir, kozmetik alışverişinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplı fiyata kaliteli ürünler mantığıyla müşterilerine en iyiyi sunmaya gayret eden markanın YKM Outlet mağazalarında sezon sonu ürünleri çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

YKM Online

Türkiye’de bulunan sayısız YKM mağazalarının yanı sıra, YKM ürünlerini, YKM online alışveriş sitesi olan ykm.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

YKM Ürün Kataloğu

YKM ürünlerini ve YKM indirim ve fırsatlarını inceleyebileceğiniz YKM Kataloğu, Tiendeo sitemizde düzenli olarak güncellenmektedir. Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olarak, tüm yenilik ve kampanyalardan haberdar edilebilir, bu sayede oturduğunuz yerden alışveriş listesi oluşturup, alışverişinizi en hesaplı şekilde yapabilirsiniz.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı