şehriniz içinde YKM bulun

YKM hakkında ilginizi çekebilecekler..

YKM

1950 yılında Türkiye’nin ilk çok katlı mağazası olarak faaliyete geçen YKM, yıllar içinde büyüyerek Türk tüketicisinin kalbinde yerini almış ve müşteri sadakatini sağlamıştır. Yıllar içinde bir sürü yeni teknoloji ve inovasyona tanıklık edip, kendini geliştirmiş ve an itibariyle Boyner Holding’e bağlı olarak 60’ın üzerinde mağazası bulunmaktadır.

YKM mağazalarında, kadın, erkek ve çocuk giyimin yanı sıra ev dekorasyonu ürünlerini de bulabilir, kozmetik alışverişinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplı fiyata kaliteli ürünler mantığıyla müşterilerine en iyiyi sunmaya gayret eden markanın YKM Outlet mağazalarında sezon sonu ürünleri çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

YKM Online

Türkiye’de bulunan sayısız YKM mağazalarının yanı sıra, YKM ürünlerini, YKM online alışveriş sitesi olan ykm.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

YKM Ürün Kataloğu

YKM ürünlerini ve YKM indirim ve fırsatlarını inceleyebileceğiniz YKM Kataloğu, Tiendeo sitemizde düzenli olarak güncellenmektedir. Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olarak, tüm yenilik ve kampanyalardan haberdar edilebilir, bu sayede oturduğunuz yerden alışveriş listesi oluşturup, alışverişinizi en hesaplı şekilde yapabilirsiniz.

şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar fırsatları

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.