şehriniz içinde Greyder bulun

Greyder hakkında ilginizi çekebilecekler..

Greyder

Kavsan Holding tarafından 1994 yılında kurulan marka, en çok dayanıklı ve sağlam Greyder bot ve Greyder ayakkabı serileriyle adından söz ettirmektedir. Türkiye'nin bir çok ilinde bulunan Greyder mağazaları, yıllardır sevenlerine her koşulda hizmet vermektedir. Greyder bayan bot ve Greyder erkek bot yıllardan beri markanın en çok tercih edilen ürünlerindendir.

Greyder, ayakkabı üretmekle beraber, Greyder çanta, cüzdan ve kemer gibi aksesuar ürünleri de üretmektedir. Oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan marka, değişen modaya ayak uydurmaya da oldukça özen göstermektedir.

www.greyder.com sitesi ile firma online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterilerinin oturdukları yerden alışveriş yapabilmesini sağlamıştır.

Greyder Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Greyder kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Marka, yılda 750.000 üretim kapasitesine sahiptir.

Greyder, Türkiye ile birlikte uluslararası pazarlara da hizmet vermektedir.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.