şehriniz içinde LTB bulun

LTB hakkında ilginizi çekebilecekler..

LTB

1994 yılında İstanbul'da kurulan LTB, zaman içerisinde gösterdiği büyük başarıyla bugün Türkiye'de en çok tercih edilen markalar arasına girmiştir. Yurtdışında toplam 18 tane olan LTB mağazaları, LTB Türkiye olarak 70'ten fazla mağazaya sahiptir.

LTB erkek, LTB kadın ve LTB çocuk olmak üzere 3 kategoride ürün veren marka, LTB pantolon, LTB mont, LTB tişört ve LTB kazak gibi sayısız ürünüyle sevenlerine hizmet vermektedir. LTB jeans, markanın en çok rağbet gören ürünüdür.

www.ltbjeans.com sitesi ile firma, LTB online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

LTB Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin LTB kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Marka, yılda 17 milyon ürün üretmektedir.

Türkiye'deki mağazalarının yarısı İstanbul'da bulunmaktadır.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.