şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

Diğer Elektronik ve Beyaz Eşya online mağazaları

şehriniz içinde Turkcell bulun

Elektronik ve Beyaz Eşya için en popüler

Turkcell hakkında ilginizi çekebilecekler..

Turkcell

1994 yılında Mehmet Emin Karamehmet tarafından kurulan Tukcell, Türkiye'nin ilk gsm operatörü olarak hizmete girmiştir. Türkiye'deki hat sahibi kullanıcıların %50'den fazlasına sahip olan firma, yurtdışında da bir çok kullanıcıya sahiptir. Turkcell, müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olup, ihtiyaca göre çeşitli üyelikler hazırlamaktadır. Turkcell Platinum ve Gnctrkcll gibi Turkcell paketleri hazırlayan firma, kullanıcılar tarafından da oldukça tercih edilmektedir. Ayrıca, Turkcell Vınn ve Turkcell Superonline hizmetiyle müşterilerine Türkiye'nin her noktasından internete girebilme ayrıcalığı yaşatmaktadır.

Turkcell, Türkiye'de bir çok mağazaya sahip olup, Turkcell İletişim Merkezleri veya kısaca Turkcell TİM mağazaları ile yeni ve gelişmiş bir mağazacılık anlayışı benimsemiştir. Mağazalarında cep telefonundan kılıfa kadar bir çok ürün satılmakta olup, ayrıca hat satışı da yapmaktadır. Dahası, Turkcell müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet çalışmakta olup, kullanıcılara her türlü konuda destek sağlamaktadır.

Tiendeo ile Turkcell katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Turkcell kampanya ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.turkcell.com.tr ile firma tarafından Turkcell online sitesi açılmıştır. Turkcell fatura ödeme ve fatura analizi gibi hizmetler başta olmak üzere, site üzerinden satılan cep telefonu ve aksesuar gibi bir çok ayrıcalık müşterilerinin kullanımına sunulmuştur. 

Turkcell, her ay hat kullanımı ile biriken puanlarla oluşturduğu Turkcell Sarı Kutu hizmeti ile, müşterilerinin bu puanları kullanarak kendilerine Turkcell mağazalarından ve online siteden hediyeler alabilmesini sağlamıştır.

Turkcell, 1998 yılında T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalamıştır.

Turkcell, gelişen teknolojisi  ile birlikte Turkcell T50 gibi kendi akıllı telefonlarını üretmeye başlamıştır.

şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.