Güncel Kampanyaları Keşfet!

8 gün kaldı
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Vodafone fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Teknoloji ve Beyaz Eşya kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Teknoloji ve Beyaz Eşya mağazaları

Vodafone hakkında ilginizi çekebilecekler..

Vodafone

1991 yılında İngiltere kurulan Vodafone, zaman için oldukça büyük bir gelişme kaydederek Türkiye'nin en büyük ikinci gsm firması olmuştur. Türkiye'de 3000'den fazla çalışanı ve 1000'den fazla mağazasıyla hizmet vermektedir. Firma, Vodafone Freezone gibi Vodafone tarifeler ve Vodafone paketler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyacına göre seçim yapması ayrıcalığını getirmiştir. Vodafone faturasız paketler ve Vodafone faturalı tarifeler olmak üzere kullanımları iki gruba ayırmıştır.

Firma, sadece gsm hattı için Vodafone paketleri sınırlı kalmamış, Vodafone Süpernet gibi Vodafone internet paketleri oluşturarak, müşterilerine diledikleri yerden internete girebilmele ayrıcalığı getirmiştir. Dahası, Vodafone cihaz kampanyaları ve Vodafone telefon kampanyaları ile, her müşterisinin akıllı telefon ve tablet gibi cihazlara sahip olma politikasını benimsemiştir.

Tiendeo ile Vodafone katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Vodafone kampanyaları ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Vodafone, müşterileri için Vodafone Müşteri Hizmetleri oluşturarak şikayet ve önerilere cevap vermekte, müşterilerine her türlü konuda destek olmaktadır.

Firma, www.vodafone.com.tr ile Vodafone online sitesini hizmete sokmuş, müşterilerinin Vodafone fatura sorgulama gibi hizmetlerden yararlanıp, site üzerinden online işlemler yapabilmesine olanak getirmiştir.

Vodafone kelimesi, İngilizce'de Voice kelimesinden gelen vo, data kelimesinden gelen da ve phone kelimesinden gelen fone ile oluşturulmuştur.

Vodafone, McLaren-Mercedes Benz'in resmi sponsoru olarak bilinmektedir.

Diğer Teknoloji ve Beyaz Eşya fırsatları

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı