Ramazan 2022 Fırsatlar & Indirimler

RAMAZAN AYI GELİYOR!

Ramazan ayı yaklaşıyor, bu ay ailelerin ve dostların teşekkür etmek için bir araya geldiği maneviyat ile dolu bir kutlama ayıdır. En iyi tekliflerle katalogları kontrol etme şansını kaçırmayın. Bu ayın en iyi indirimlerinden yararlanın ve Tiendeo ile tasarruf edin!
RamazanRamazan

Top mağazalar

RAMAZAN 2022

Ramazan, İslami bayram takvimindeki en önemli tarihtir. Uygulayanlar gün doğumundan gün batımına kadar bütün bir ay boyunca oruç tutuyorlar. Güneş battığında ise aileler ve arkadaşlar yemek yemek ve birlikte özel zamanlar paylaşmak için bir araya gelirler. İnananlar bu yemek toplantılarında birbirleriyle paylaşmak üzere en lezzetli ve geleneksel yemekler hazırlamak için çok zaman harcarlar. Bu tarihlerde tasarruf etmenize yardımcı olmak için özellikle süpermarketlerdeki tüm indirimleri ve teklifleri keşfetme fırsatını yakalayın.


TIENDEO İLE BU RAMAZANI PLANLAYIN VE TASARRUF EDİN

İhtiyacınız olan her şeyi en iyi fiyata bulmak için Tiendeo'nun sunduklarından yararlanın. BİM, A101, Şok Market, Happy Center ve Kim Market’ın kataloglarını inceleyin ve en iyi indirimlerle tasarrufedin.

En iyi fırsatları yakalayın ve bu Ramazan'da tasarruf edin!