Yılbaşı 2022 İndirimleri

HEDIYE ALMAK IÇIN NOEL'I BEKLEMEYIN!

Bir sonraki Noel'i beklerken, Tiendeo'da bulabileceğiniz tüm tekliflerden ve promosyonlardan yararlanın.

Yılbaşı için en iyi Tiendeo fırsatları

En iyi mağazaların Yılbaşı fırsatları

Logo A101
Logo BİM
Logo Metro
Logo Gratis
Logo Migros
Logo Happy Center
Logo ZARA
Logo FLO
Logo DeFacto
Logo Boyner
Logo Onur Market
Logo Çetinkaya
Logo LC Waikiki
Logo Koton
Logo Çağrı Market
Logo Teknosa
Logo Tekzen
Logo English Home
Logo Kim Market
Logo Şok Market
Logo Seyhanlar

NE TÜR YENİ YIL TEKLİFLERİ BEKLEYEBİLİRİZ?

Yeni Yılda en çok tasarruf edecekler ileri görüşlü müşteriler olacak: BİM, Metro, A101, Gratis, Happy Center, Şok Market, Çağrı Market veya CarrefourSA gibi önde gelen perakendeciler, iştahınızı kabartmak için özel teklifler ve kataloglar sunmaya başladılar bile.

En çok aranan indirimler oyuncak, elektronik eşya ve gıda kategorilerindeyken akıllı telefon, televizyon ve ev eşyaları yıldız çekiciliğinde olan ürünler.The Body Shop, Vakko, Koçtaş, Migros, Tchibo ve Metro aramaları aşırı arttığından dolayı kendi krallığını kurmuş durumda; üstelik normalde fiyatlarından dolayı eklenmeyecek ürünler, Yeni Yıl teklifleriyle daha uygun fiyatlı hale gelmiş durumda.


YENİ YILDA TASARRUF ETMEK İÇİN ALIŞVERİŞİNİZİ ORGANİZE EDİN

Alışverişinizi planlamak, herhangi bir tatil neşesinden ödün vermeden Yeni Yıl dönemini tasarruf etmenin tek yoludur. Tiendeo, yılın bu zamanı için büyük markaların ve perakendecilerin broşürlerde ve kuponlarda hazırladığı tüm teklifleri ve indirimleri bulmayı kolaylaştırıyor.

Süpermarketlerde, oyuncaklarda, elektronik eşyalarda ve mobilyalarda en iyi promosyonları kaçırmayın ve dilediğiniz her şeyi alın. Yeni Yıl şimdi başladı.

Mutlu tasarruflar, Mutlu tatiller!