Daha fazla fırsat göster

Mall of İstanbul alışveriş merkezi

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarını Mall of İstanbul AVM adı altında birleştiren, İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. Mall of İstanbul mağazalar bakımdan seçeneklerinizi fazlasıyla artırarak sizi 350’ye yakın satış noktası ile buluştururken, yemek, alışveriş ve eğlence gibi alanlarda bir çok alternatif sunar. Mall of İstanbul’da nerede bulunmaktadır, açılış ve kapanış saatleri nedir gibi tüm sorularınızın cevaplarını Tiendeo’da bulabilirsiniz.

Mağazalar Mall of İstanbul

Mall of İstanbul

İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden olan Mall of İstanbul, ziyaretçilerine bir AVM’den fazlasını sunmayı garantiliyor.

Hotiç, Koton, English Home gibi yerli markaların yanı sıra, H&M, Media Markt gibi yabancı firmaları da bünyesinde barındıran Mall of İstanbul sinema salonlarıyla da vizyondaki filmleri takip etmenizi sağlıyor.

Moi Park eğlence merkezi ile her yaştan ziyaretçinin keyifli vakit geçirmesi sağlanırken, kültür & sanat için ayrılmış galeri bölümünde 365 gün sanatçıların eserleri sergileniyor. Tüm bunların yanısıra Ottomania isimli İnteraktif Osmanlı müzesi ile alternatif bir tarih deneyimi sunuyor.

Bu sayfada alışveriş merkezinde bulunan mağazalarının yanı sıra Mall of İstanbul ulaşım bilgisini de bulabilirsiniz.