En popüler İstanbul fırsatları

Size özel

Top mağazalar

Öne çıkan ürünler

İstanbul içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

İstanbul

istanbulTürkiye ekonomisinin kalbinin attığı, kültür ve tarih başkenti İstanbul, Asya kıtasında durup, Avrupa kıtasına elinizi uzatıp tutabileceğiniz tek şehirdir. Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı ve Galata Kulesi gibi bir çok tarihi zenginliğinin yanında sunduğu Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı ve Baharat Pazarı gibi yerlere uğramadan, Taksim, Nişantaşı gibi semtlerde Mango, Zara, Mavi, Vakko, Guess, Beymen gibi yerli yabancı markalardan alışveriş yapmadan dönmemenizi öneririz.

İstanbul’un kalabalık sokaklarında vakit kaybetmeden pratik ve konforlu alışveriş yapmak isterseniz, İstanbul Forum, Palladium, Akmerkez ve Capitol alışveriş merkezlerini size öneririz. Bu noktalarda; Boyner, İpekyol, Twist, Adidas, Mavi, Vakko, Micheal Kors, Mango, Zara, Defacto, Teknosa gibi yerli yabancı kaliteli ve seçkin mağazadan her türlü ihtiyacınıza göre alışveriş yapabilir, aileniz veya sevdiklerinizle çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

Çerezlerin kullanımı sayesinde Tiendeo'yu sürekli geliştiriyoruz. Göz atmaya devam ederek kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Detayları göster