Tiendeo official website
  • Logo BİM
  • Logo Migros
  • Logo A101
  • Logo Şok Market
  • Logo CarrefourSA
  • Logo Koçtaş

Antalya şehrinde hangi teklifleri bulabilirim?

Tiendeo'da Antalya şehrindeki favori mağazalarınız tarafından sunulan en iyi indirimleri keşfedin. BİM, Migros, A101 el ilanlarına bakın ve indirimleri kaçırmayın. Tiendeo'da şu anda Antalya şehrinde ve 1549 mağazada 237 aktif kataloğumuz var.

Antalya

antalya

Antalya

Antalya, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Antalya şehrinin aynı ismi taşıyan merkez ilçesidir.
Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş merkezi Kaleiçi ve büyük ölçekli turizm yatırımları ile Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Antalya aynı zamanda, Türkiye'nin büyük ölçekli göç alan kentlerinden biridir. Antalya ili iklimi genel olarak Akdeniz iklimine girmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak ifade edilen iklim tipi diğer bir değişle mutedil deniz ve sıcak deniz iklim sınıfına girer, daha iç kesimlerde ise soğuk ve yarı-kara iklim tipi görülmektedir. Yazın ortalama sıcaklık 30—34 derece arasındadır. Müzeler ve Ören Yerleri 1922 yılında Antalya'da açılan ilk müze Fikri Erten tarafından Aleaddin Camii'nin deposunda açılmıştır. Bu müze 1937 yılında Yivli Minare Külliyesi'ne taşınmıştır. 35 yıl burada faaliyet gösteren müze 1972 yılında Konyaaltı Caddesi üzerinde şu anki bulunduğu yere taşınmıştır. Antalya'nın tarihine ışık tutan bir çok eserin bulunduğu müze 1988 yılında Avrupa Konseyi Özel Ödülü'ne layık görüldü.

Antalya AVM sıralaması

Alanya Çarşısı, Kapalı Çarşı gibi ünlü çarşılarının yanı sıra, ailecek güzel bir gün geçirmek, sıcak havadan birazcık olsun uzaklaşmak için birçok alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Terracity, Özdilek Antalya, Markantalya şehrin en popüler AVM'lerinden olup, Burberry, English Home, Adidas, Boyner, Koton, H&M, İpekyol, Twist gibi birçok yerli, yabancı markayı aynı çatı altında buluştururken, bu mağazalarda yeni sezon ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Aspendos Tiyatrosu, Alanya Kalesi, Asus Antik kenti tarihi yerlere meraklı olan ziyaretçilere birkaç ek tavsiyemiz.