En popüler Adana fırsatları

Size özel

Top mağazalar

Öne çıkan ürünler

Adana içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Adana

adana


Türkiye’nin büyük şehirlerinden biri olan Adana, önemli bir ticaret ve kültür merkezidir. Gezilecek birçok antik yerin yanı sıra, tarihi çarşılarıyla da ziyaretçilerine çeşitli alternatifler sunan şehrin, alışveriş merkezleri de gezi listesinizde bulunmalı. Ailecek konforlu ve keyifli vakit geçirebileceğiniz alışveriş merkezlerinden Optimum , Real, Carrefoursa Adana gibi Avm'lerde Mango, Koton, Hotiç, Adidas, YKM, Watsons, Mediamarkt gibi populer markaların yeni sezon ürünlerine rahattıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında Adana Çakmak Caddesi gibi kentliler tarafından sıklıkla tercih edilen caddelerden LC Waikiki, Colin's, Collezione gibi markaları bulabilir, caddede yer alan çok sayıda yöresel restorandan adana lezzetlerini tadabilirsiniz.


Adana Taş köprü ve Ulu camii ise tarihi mekanlara ilgi duyan ve görmek isteyen alışveriş tutkunlarına tavsiye edebileceğimiz başlıca iki yerdir.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.