En popüler Gaziantep fırsatları

Size özel

Top mağazalar

Öne çıkan ürünler

Gaziantep içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Gaziantep

gaziantepTürkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep, sanayi ve gelişmişlik bakımından ilk sıradadır. Böylesine gelişmiş bir şehrin alışverişinin de sonu yoktur ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü modern ya da geleneksel ürünü bulabilirsiniz. Özellikle Gaziantep Kalesi'nin eteklerinden kurulan  daracık sokaklı, her birinde farklı bir esnafın üretim ve satış yaptığı çarşıda, her türlü ürünü bulmak mümkün.

Çarşılarını gezerken Avm'lerini de atlamamayın derız. Prime Mall Gaziantep, Forum Gaziantep, Sanko Park gibi populer alışveriş merkezlerinde Boyner, Mudo, Mango, Defacto, Mavi, İpekyol, Twist, Adidas gibi yerli yabancı mağazadan yeni sezon ürünlerini bulabilir, ailecek konforlu zaman geçirebilirsiniz. Tarihi mekanlara ilgili olan ziyaretçilerimize ise; Zeugma, Gaziantep Kalesi gibi şehrin simgelerini görmelerini tavsiye ederiz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

Çerezlerin kullanımı sayesinde Tiendeo'yu sürekli geliştiriyoruz. Göz atmaya devam ederek kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Detayları göster