Tiendeo official website
  • Logo Happy Center
  • Logo Migros
  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Şok Market
  • Logo Metro

Gaziantep şehrinde hangi teklifleri bulabilirim?

Tiendeo'da Gaziantep şehrindeki favori mağazalarınız tarafından sunulan en iyi indirimleri keşfedin. Happy Center, Migros, BİM el ilanlarına bakın ve indirimleri kaçırmayın. Tiendeo'da şu anda Gaziantep şehrinde ve 687 mağazada 216 aktif kataloğumuz var.

Gaziantep

gaziantep

Gaziantep

Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep, sanayi ve gelişmişlik bakımından ilk sıradadır. Böylesine gelişmiş bir şehrin alışverişinin de sonu yoktur ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü modern ya da geleneksel ürünü bulabilirsiniz. Özellikle Gaziantep Kalesi'nin eteklerinden kurulan  daracık sokaklı, her birinde farklı bir esnafın üretim ve satış yaptığı çarşıda, her türlü ürünü bulmak mümkün.

Gaziantep gezilecek yerler listesi

Gaziantep sadece bir gastronomi şehri değil, doğal güzellikleri, tarihi yapıları, müzeleri ve antik kentleri ile tam bir turizm cenneti. Gaziantep lezzetlerini tattıktan sonra gezip görmek isteyeceğiniz en güzel yerleri sizin için derledik.    

Zeugma Mozaik Müzesi, Şahinbey Milli Mücadele Müzesi, Rumkale, Gaziantep Kalesi, Gaziantep Kalesi, Yaşayan Müze Tarihi Gümrük Hanı, Hamam Müzesi, İslam Bilim Tarihi Müzesi, Karkamış Antik Kenti, Emine Göğüş Mutfak Müzesi,Yesemek Açık Hava Müzesi

Şehrin Önemli Alışveriş Merkezleri

Forum Gaziantep AVM, M1 Merkez Gaziantep AVM, PrimeMall, Sanko Park AVM, Şirehan AVM

Çarşılarını gezerken Avm'lerini de atlamamayın derız. Populer alışveriş merkezlerinde Boyner, Mudo, Mango, Defacto, Mavi, İpekyol, Twist, Adidas gibi yerli yabancı mağazadan yeni sezon ürünlerini bulabilir, ailecek konforlu zaman geçirebilirsiniz. Tarihi mekanlara ilgili olan ziyaretçilerimize ise; Zeugma, Gaziantep Kalesi gibi şehrin simgelerini görmelerini tavsiye ederiz.