Eskişehir içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Eskişehir içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Eskişehir

eskişehir


Şehri bölen ünlü Porsuk çayının yanı sıra bir öğrenci şehri olarak anılan Eskişehir, kültür ve sanata verdiği değer ile de öne çıkan şehirlerimizdendir. Son yılların en büyük alışveriş modası olan AVM’ler Eskişehir’de de oldukça tercih ediliyor. Espark, Özdilek Eskişehir, Kanatlı Avm ve Neoplus Outlet Eskişehir'de en çok kullanılan merkezlerdir ve buralarda Adidas, Koton, H&M, İpekyol, Zara, Mango, Mudo, Mavi gibi yerli yabancı çok sayıda mağazada alışveriş imkanını yakalayabilirsiniz.


Açık havada alışveriş yapmak isteyen ziyaretçilerimize için, Hamamönü gibi hem alışveriş, hem de tarihi deneyimleme fırsatını sunan bölgeleri önerebiliriz. Buralarda genellikle baharatçılar, ayakkabıcılar, tuafiyeciler belli alanlara toplanmış, yan yana dükkanlar halinde sıralanmıştır. İsmet İnönü caddesinde ise; Pierre Cardin, Polo Garage, Collezione, Penti gibi ünlü mağazaları bulabilir, Porsuk nehrine paralel sokaklarda gezebilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.