Tiendeo official website

Süpermarketler kategorisindeki en iyi fırsatları mı arıyorsunuz?

Süpermarketler kategorisinde en iyi promosyonları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da BİM, Migros, Happy Center tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır ve daha birçok mağaza. Şu anda Tiendeo'da 158 Süpermarketler kataloğu var ve 5193 mağaza. En son Kim Market kataloğuna göz atın "Geniş teklif yelpazesi" Geçerli tarihler: 16/7 ile - 31/8 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Süpermarketler katalogları

  • Logo BİM
  • Logo Migros
  • Logo Happy Center
  • Logo A101
  • Logo Çağrı Market
  • Logo Şok Market

Süpermarketler

Tiendeo ile market ve mağazalardaki hiç bir fırsatı kaçırmayın!

Marketler bölümünde bulunduğunuz şehirdeki en popüler mağaza ve marketleri bulabilir, düzenli olarak güncellenen katalog ve broşürleri inceleyebilirsiniz. Haftanın ve ayın en iyi fırsatlarından bu bölüm sayesinde haberdar olacak, gıda ve ev temizliği gibi kategorilere ait öne çıkan ürünleri takip edebileceksiniz. Süpermarket alışverişi yaparak gündelik ihtiyaçlar karşılanabilir. Bütçeye uygun fiyatlarda istenilen ürünler satın alınabilir. Çamaşır suyundan tuvalet kağıdına, gıda ürünlerinden bulaşık deterjanlarına ihtiyaç duyulan her türlü ürüne kolaylıkla ulaşılabilir. 

Tiendeo’da Carrefour, Migros, Bim veya A101 gibi sadece büyük hipermarket zincirlerini değil; Hakmar Ekspress, Şok veya Happy Center gibi yerel marketleri de bulabilirsiniz.

Tiendeo sayfasından süpermarket broşürleri takip ederek ürünleri inceleyebilir ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

Şimdi tasarruf etme vakti!

Marketler günlük, haftalık ya da aylık yeni fırsatlar yayınladıkça bunlardan haberdar olmak ve yararlanmak istemez misiniz? ‘2 al bir öde’, ‘ 1 alana 1 bedava’ veya ‘1 alana ikincisi %50’ kampanyalarını, indirim kuponlarını ve ödülleri yakalayın! Size en yakın marketlerdeki ve favori mağazalarınızdaki indirimleri ilk sizin öğrenebilmeniz için çalışıyoruz. Tiendeo ile ne kadar kolay bir şekilde tasarruf ettiğinize şaşıracaksınız.

Bunun için yapacağınız şey çok basit: Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olun, favori kategorilerinizi, mağazalarınızı ve markalarınızı belirleyin, yeni fırsat, katalog ve broşürler oldukça sizi hemen haberdar edelim.