Süpermarketler fırsatları

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Süpermarketler fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Gizlilik Politikası

Süpermarketler

Süpermarketler

Tiendeo ile market ve mağazalardaki hiç bir fırsatı kaçırmayın!

Marketler bölümünde bulunduğunuz şehirdeki en popüler mağaza ve marketleri bulabilir, düzenli olarak güncellenen katalog ve broşürleri inceleyebilirsiniz. Haftanın ve ayın en iyi fırsatlarından bu bölüm sayesinde haberdar olacak, gıda ve ev temizliği gibi kategorilere ait öne çıkan ürünleri takip edebileceksiniz. Süpermarket alışverişi yaparak gündelik ihtiyaçlar karşılanabilir. Bütçeye uygun fiyatlarda istenilen ürünler satın alınabilir. Çamaşır suyundan tuvalet kağıdına, gıda ürünlerinden bulaşık deterjanlarına ihtiyaç duyulan her türlü ürüne kolaylıkla ulaşılabilir. 

Tiendeo’da Carrefour, Migros, Bim veya A101 gibi sadece büyük hipermarket zincirlerini değil; Hakmar Ekspress, Şok veya Happy Center gibi yerel marketleri de bulabilirsiniz.

Tiendeo sayfasından süpermarket broşürleri takip ederek ürünleri inceleyebilir ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

Şimdi tasarruf etme vakti!

Marketler günlük, haftalık ya da aylık yeni fırsatlar yayınladıkça bunlardan haberdar olmak ve yararlanmak istemez misiniz? ‘2 al bir öde’, ‘ 1 alana 1 bedava’ veya ‘1 alana ikincisi %50’ kampanyalarını, indirim kuponlarını ve ödülleri yakalayın! Size en yakın marketlerdeki ve favori mağazalarınızdaki indirimleri ilk sizin öğrenebilmeniz için çalışıyoruz. Tiendeo ile ne kadar kolay bir şekilde tasarruf ettiğinize şaşıracaksınız.

Bunun için yapacağınız şey çok basit: Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olun, favori kategorilerinizi, mağazalarınızı ve markalarınızı belirleyin, yeni fırsat, katalog ve broşürler oldukça sizi hemen haberdar edelim.

    Tiendeo'yu takip et

    Tiendeo uygulamasını indir

    © 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

    Yasal Uyarı