şehriniz içinde CarrefourSA bulun

CarrefourSA hakkında ilginizi çekebilecekler..

CarrefourSA

1957'de Fransa'da kurulan, tüm ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş ve oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Carrefour’da, gıda ve giyimden, bebek ürünleri ve çocuk ürünlerine  kadar her şeyi bulmak mümkündür. Dünya'da 30'dan fazla ülkede, 15.000'den fazla mağazası ve 450.000'den fazla çalışanı ile Avrupa'daki en ünlü süpermarketlerde başı çekmektedir.  Carrefour Hipermarket ve Carrefour Express olmak üzere 2 tür markete sahiptir.

Türkiye'de Sabancı Holding ile işbirliği yapan Carrefour, CarrefourSA adıyla ilk mağazasını İstanbul'da açmıştır. Şimdilerde Carrefour İzmir, Carrefour Bursa gibi Türkiye'nin bir çok ilinde mağaza açan firma, toplamda 22 tanesi hipermarket olmakla beraber 100'den fazla mağazaya sahiptir. 

Bunun yanı sıra bir çok Carrefour alışveriş merkezinde bulunan yemek bölümleri ve Carrefour Sinema ile müşteriye sadece alışveriş deneyimi değil, ailecek dolu dolu geçirilebilecek bir gün vadediyor. 

Uygun fiyatları, kalite ile hijyene verdiği önemle yıllar içinde sadık müşteri sayısı artan market, www.carrefour.com.tr üzerinden Carrefour online alışveriş imkanı sunarak siz müşterilerine oturduğunuz yerden alışveriş yapma imkanı da sunmaktadır.

Carrefour katalog ve broşürlerini online olarak Tiendeo’da bulabilir, ücretsiz üye olarak tüm avantajlardan önce siz haberdar olabilirsiniz.

Fransa merkezli dünyanın en büyük ikinci süpermarket zincirlerinden biridir.

1993’te ilk mağazasını Fransa’da, Türkiye’deki ilk mağazasını ise 1993 yılında açmıştır.

Türkiye'de en fazla yayılım yaptığı il 53 mağaza ile İstanbul'dur.

2007 yılında Carrefour Express adıyla açılan küçük marketler ile Carrefour, hizmet ağını genişletmiştir.

şehriniz içindeki diğer Süpermarket mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.